Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
co na polepszenie koncentracji ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: co na polepszenie koncentracji ? (/showthread.php?tid=1802)

Strony: 1 2 3 4 5


co na polepszenie koncentracji ? - Yayo - 05-05-2015 21:18

Jak sobie radzicie ze stresem i nadmiarem nauki? Ja chwilami tracę głowę.... nie mogę się skupić i nic mi nie wchodzi do łba ;/
Na szczęście odkryłem na to świetny sposób - suplement Formentor Plus. Dodał mi takiego pałera, że teraz żaden sprawdzian mi nie straszny! Teraz uczę się dwa razy szybciej a mój mózg pracuje na najwyższych obrotach!


RE: co na polepszenie koncentracji ? - Jello - 11-05-2015 13:54

Nie używam takich środków... to wolę się przejść pogadać z przyjacielem i wszystko ze mnie uchodzi


RE: co na polepszenie koncentracji ? - roesstor - 09-07-2015 20:23

Niestety takie środki to pic na wodę i fotomontaż. Można się spodziewać conajwyżej efektu placebo spowodowwanego marketingiem, ale nie rzeczywistego działania i wpłwu na koncentrację. Lepiej brać magnez nawet w postaci gorzkiej czekolady i pić zieloną herbatę.


RE: co na polepszenie koncentracji ? - cassie86 - 23-09-2015 00:42

polecam dużą ilośc spacerów na świezym powietrzu, chi kung, ( rewelacja!) i picie wody- minimum 2 litry dziennie i uwaga, tu zaskoczę- prostujcie kręgosłupy... od razu będzie inna koncentracja, uwazność i samopoczucie.


RE: co na polepszenie koncentracji ? - franciss87 - 14-10-2015 14:27

Wstajesz rano, to rozrób sobie magnez. Ja zawsze kupuje te do rozpuszczania i pije sobie rano. Naprawdę na początku nie widać poprawy, ale później koncentrujesz się od rana.


RE: co na polepszenie koncentracji ? - sudzil87 - 19-10-2015 13:53

Ile Twój mózg może pracować na maksymalnych obrotach na takich sztucznych środkach? Przecież to dramat jest jakiś, a nie pomoc.


RE: co na polepszenie koncentracji ? - Lerry - 21-10-2015 12:12

Po prostu magnez i ogranicz kawę Smile


RE: co na polepszenie koncentracji ? - kosmonauta - 31-10-2015 13:21

kawę można yerbą zastąpićSmile


RE: co na polepszenie koncentracji ? - ramoneska - 15-11-2015 15:30

Czytałam ostatnio, że na polepszenie pamięci dobrze jest wąchać rozmaryn. Poprawia to znacznie pamięć. Muszę sobie taki rozmaryn posiać albo kupić gotową sadzonkę i wypróbuję czy to działa.


RE: co na polepszenie koncentracji ? - idernes - 02-12-2015 15:57

Możesz spróbować magnezu. Są też różne kompleksowe witaminy i takie różne. Tego też możesz spróbować.