Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
pełnoletność - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: pełnoletność (/showthread.php?tid=1800)



pełnoletność - Maziaja - 02-05-2015 15:17

Z racji tego, że za miesiąc będę pełnoletnia chcę zorganizować przyjęcie urodzinowe gdzieś z dala od domu Wink Ktoś coś podpowie? Gdzie? Z dojazdem nie będzie problemu Big Grin Byle nie nad morze. Mieszkam na południu Polski.


RE: pełnoletność - boniek87 - 04-05-2015 15:44

No to może w stolicy naszego kraju ? Smile Jeżeli nie chcesz jechać na imprezę do Sopotu Smile


RE: pełnoletność - tenbra - 05-05-2015 21:08

To może góry? Smile


RE: pełnoletność - Brunchilda - 09-05-2015 21:00

A może Kraków? Tam jest mnóstwo fajnych miejsc na takie imprezy. Myślę, że restauracja Mekong byłaby idealna Smile na Wadowickiej. Mają świetne jedzenie - kuchnia dalekiego wschodu Smile A owoce morza przepyszne Smile


RE: pełnoletność - sandrak - 11-05-2015 19:16

Ja po 18 urodzinach, zaraz po odebraniu dowodu poszłam do banku założyć konto. Zrobiłam prezent sama sobie Wink Może to i fajny pomysł? Tym bardziej, że jest fajna porównywarka kont bankowych http://bankowe-konta.info/porownanie-kont/ . Dzięki niej można znaleźć bank najbardziej odpowiedni i spełniający nasze wymagania.


RE: pełnoletność - Luke - 15-08-2015 17:18

(02-05-2015 15:17)Maziaja napisał(a):  Z racji tego, że za miesiąc będę pełnoletnia chcę zorganizować przyjęcie urodzinowe gdzieś z dala od domu Wink
Tylko nie szalej na tym przyjęciu tak, żebyś potem nie musiała biec do apteki po test ciążowy Wink Wszystko jest dla ludzi, ale rozwagą Smile


RE: pełnoletność - atrix - 17-08-2015 16:15

Dorosłość to nie tylko możliwość wypicia alkoholu, czy zapalenia fajki wodnej, ale przede wszystkim odpowiedzialność za własne czyny.


RE: pełnoletność - gatta - 20-08-2015 14:03

To prawda. Niestety coraz mniej osób o tym w ten sposób myśli.


RE: pełnoletność - nietomek - 20-08-2015 23:38

(02-05-2015 15:17)Maziaja napisał(a):  Z racji tego, że za miesiąc będę pełnoletnia chcę zorganizować przyjęcie urodzinowe gdzieś z dala od domu Wink Ktoś coś podpowie? Gdzie? Z dojazdem nie będzie problemu Big Grin Byle nie nad morze. Mieszkam na południu Polski.

Trzeba było do mnie przyjechać. Ciekawe jak zakończyła się ta impreza?