Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Moja szafa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Maj stajl (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Moja szafa (/showthread.php?tid=179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Moja szafa - Demolition Man - 13-06-2012 10:58

Jak się ubieracie ?

No jeśli chodzi o ubiór to w większości są to rzeczy z k1x, southpol czy plny i jakaś koka się znajdzie. Jeśli chodzi o kolor to mój ulubiony to szary i zielony ciemny zielony.


RE: Moja szafa - AlexandraCatastrophe - 13-06-2012 15:23

Szacun za PLNY! Big Grin
u mnie w szafie kilka sztuk plny lala i 2 koszulki stoprocent, reszta typowe ubrania z sieciówek typu cropp , house.


RE: Moja szafa - Scelerisque - 13-06-2012 16:55

Najwięcej to mam ciuchów z H&M, trudno określić mój styl, bo noszę co mi się podoba, a nie to co jest w modzie :> Kilka koszulek zespołów (m.in. Iron Maiden), jakieś sukienki, koszule, co się spodoba to od razu do kasy Big Grin Spodnie to głównie rurki :> Buty - trampki <3 A propo trampek, jutro idę zakupić kolejną parę Converse'ów, tym razem granatowe.


RE: Moja szafa - Bankai - 13-06-2012 18:19

Za k1x masz + ^^ Mam sprzed 2 lat bluzę black z zielonym napisem i do dziś nawet jedna nitka nie zerwana, jedynie co to trochę wyblakła, ale ma już swoje lata ^^


RE: Moja szafa - Demolition Man - 13-06-2012 21:04

(13-06-2012 18:19)Bankai napisał(a):  Za k1x masz + ^^ Mam sprzed 2 lat bluzę black z zielonym napisem i do dziś nawet jedna nitka nie zerwana, jedynie co to trochę wyblakła, ale ma już swoje lata ^^

K1X solidna marka nie powiem wszystko się trzyma tak jak by było nowe, southpol trochę lipna jakość w stosunku do ceny...


RE: Moja szafa - Bankai - 13-06-2012 21:12

No według mnie opłaca się dawać te 400zł+ za K1X, trzyma się jak pancerz ^^ A co do southpol to wezmę pod uwagę Twoją opinię z ominę tą markę ^^ Polecam też SSG, trzyma się bardzo dobrze, mam już pół roku bluzę czarną i żadnego śladu blaknięcia, napis nie schodzi (sam próbowałem zdrapywać ale ciężko cholernie ^^)


RE: Moja szafa - Demolition Man - 13-06-2012 21:17

No co do southpol no to mam 2 koszulki białe i obydwie zszarzały i na dodatek taki nieprzyjemny materiał się zrobił natomiast biała koszulka dla porównania z k1x kupiona w tym samym czasie jest dalej jak nowa Smile A cenowo kosztowały tle samo


RE: Moja szafa - Bankai - 13-06-2012 22:27

slash, może własny temat załóż? O_.


RE: Moja szafa - Demolition Man - 14-06-2012 01:31

A jeszcze o butach nie wspomniałem, zwykle zakupuje jakieś tańsze bo szybko je zdzieram ale mam swój mały sklepik w którym kupuję buty od lat Big Grin


RE: Moja szafa - agatkao - 24-03-2014 20:12

A w mojej szafie pojawił się nowy nabytek taka świetna czapka z przesłaniem z http://www.odczapy.pl/ . Podobają się wam takie żywe kolory w dodatkach? Bo ja się zakochałam i od razu zamówiłam taką z napisem "siema". Coś czuję że to będzie hit oraz trendy mieć taką czapkę bo wszyscy znajomi wypytują mnie gdzie mogą dostać podobnąSmile a Wy co sądzicie o takich czapeczkach? Lubicie się wyróżniać i być oryginalni?
[Obrazek: siema-green-odczapy.jpg]