Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Problem z dziewczynami :( - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Problem z dziewczynami :( (/showthread.php?tid=178)

Strony: 1 2


RE: Problem z dziewczynami :( - Masterson - 16-06-2012 20:26

Co do dziewczyn...
Daj sobie spokój, jakaś się nawinie, ewentualnie na studiach, tak jak mi Big Grin
Poza tym, dziewczyny są tylko dla odpowiedzialności o drugą osobę i zabawy ;> wiadomo o co loto Big Grin

Ostatnio zauważyłem, że bycie miłym dla nich nie pomoże w relacji, musisz być taki bardziej odważny, ale nie nachalny, dziewczyny lubią czasem brutali ale takich brutali romantycznych Big Grin


RE: Problem z dziewczynami :( - Jacky - 18-06-2012 01:21

Miałem to samo. Polecam bycie dupkiem. Teraz mnie większość nie cierpii, mam wyrobioną opinię, i mając pod górkę o wiele lepiej się bawię. "Jesteś inny niż wszyscy mówią" - takie teksty słuchać to za każdym razem coś cudownego, czuje się że na to się zapracowało Wink


RE: Problem z dziewczynami :( - Gemello - 18-06-2012 01:38

caly dylemat na tym polega ze ja nie potrafie byc nie mily dla dziewczyn Big Grin moim zdaniem one zasluguja na dobre traktowanie Smile)


RE: Problem z dziewczynami :( - Scelerisque - 18-06-2012 21:41

Ej, jak chcesz się tego pozbyć to zapraszam do Łodzi, do mnie. Ja Cię z chęcią naprostuję ^^


RE: Problem z dziewczynami :( - Zepsuta. - 19-06-2012 00:30

Czy można już zamknąć temat ? Smile


RE: Problem z dziewczynami :( - Gemello - 19-06-2012 00:42

(18-06-2012 21:41)Scelerisque napisał(a):  Ej, jak chcesz się tego pozbyć to zapraszam do Łodzi, do mnie. Ja Cię z chęcią naprostuję ^^

a niby jakBig Grin?


RE: Problem z dziewczynami :( - Zepsuta. - 19-06-2012 00:55

Proszę przenieść tą rozmowę na priv Smile.


RE: Problem z dziewczynami :( - Gemello - 19-06-2012 00:59

dobra zepsuta Big Grin zamykaj Wink