Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wyjeżdzacie gdzies? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wyjeżdzacie gdzies? (/showthread.php?tid=1750)

Strony: 1 2


Wyjeżdzacie gdzies? - Zadra - 19-04-2015 10:03

Jak macie 2 dni wolnego to co robicie? Czy opłaca sie wyjechac na tak krótki czas?


RE: Wyjeżdzacie gdzies? - fanfordse - 20-04-2015 02:10

jedynie raczej odwiedzić rodzinę itp. Smile
______________________________
filmy o tańcu


RE: Wyjeżdzacie gdzies? - sandrak - 20-04-2015 12:42

Ja wyjeżdżam zazwyczaj do Krakowa bo mam dość blisko i lubię spędzać tam czas. Biorę zazwyczaj jeden nocleg na miejscu i miło spędzam czas. Uwielbiam przesiadywać w restauracji Mekong na Wadowickiej. jeść pyszne jedzenie i chłonąć tamten klimat. Czy wędrować krakowskimi uliczkami.


RE: Wyjeżdzacie gdzies? - KKasia - 20-04-2015 23:55

Rodzinę można też odwiedzić...

Ja jednak mam blisko w góry i czasami robimy wypad z noclegiem, żeby się poszwendać po szlakach Smile

_____________________
wyprowadzanie psów


RE: Wyjeżdzacie gdzies? - auliace - 21-04-2015 08:39

jak mam 2 dni wolnego, to zawsze jest coś w okół domu do zrobienia i nie mam czasu za bardzo wyjeżdżaćSmile
_____________________________________
skup samochodów


RE: Wyjeżdzacie gdzies? - Sebataa - 21-07-2015 01:01

nawet takie krótkie wypady mogą być fajne. Dobra lokalizacja, kilku fajnych znajomych i już jest co wspominać. Poszukaj tylko ciekawych rozwiązań, ja mogę Ci tylko trochę podpowiedzieć. Pomyśl tak, poznań apartamenty grupa znajomych i pobyt w takim ciekawym miejscu. Według mnie idealne plany na weekend.


RE: Wyjeżdzacie gdzies? - Maziaja - 21-07-2015 19:28

A ja od niedawna mieszkam blisko kapitalnego miejsca Smile
http://www.termabialka.pl/165/wakacyjne-promocje Białka Tatrzańska. Z tego co słyszałam to warto tam w czasie wakacji pojechac ze względu na promocje no i baseny termalne. Mysle, że wykorzystam najbliższe wolne dni i tam pojadę Smile


RE: Wyjeżdzacie gdzies? - dziewczynaszamana - 22-07-2015 17:47

Ja się wybieram w góry Smile


RE: Wyjeżdzacie gdzies? - gatta - 28-07-2015 14:36

Super! Ja już w tym roku nigdzie nie pojadę...


RE: Wyjeżdzacie gdzies? - ilsons - 06-08-2015 20:19

JA śmigam do Blacharza do Warszawy gdzie są znakomite usługi z których muszę skorzystać.