Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Inwestowanie w nieruchomości. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Inwestowanie w nieruchomości. (/showthread.php?tid=1739)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Inwestowanie w nieruchomości. - pawelstolik - 05-08-2015 13:26

Zdecydowanie inwestycja w mieszkań, później wynajem.


RE: Inwestowanie w nieruchomości. - kalka - 11-08-2015 11:21

Jest to całkiem opłacalna forma zarobku, choć rozważyć można także opcję inwestowania w start-upy z bestcapital.pl. Mojemu bratu udało się w ten sposób całkiem konkretnie pomnożyć swoje oszczędności, więc i ja będę próbować.


RE: Inwestowanie w nieruchomości. - maminka - 21-08-2015 22:02

Moim zdaniem lepiej zainwestować po prostu w mieszkanie, najlepiej w dużym mieście, ponieważ wtedy nie będzie problemu, by mieszkanie wynająć chociażby studentom Smile Osobiście skorzystałam z usług http://www.polnoc.pl/ i jestem bardzo zadowolona.


RE: Inwestowanie w nieruchomości. - Kalamaro - 31-08-2015 20:30

Już od jakiegoś czasu bardziej opłaca się inwestować w nieruchomości niż w lokatę. Trzeba tylko wiedzieć w jaki typ nieruchomości opłaca się inwestować. W Warszawie kupno mieszkania pod wynajem jest opłacalne, a przy mniejszych miejscowościach hale magazynowe to istny strzał w dziesiątkę. A mi udało sie znaleźć firmę która stawia takie hale już od wielu lat.


RE: Inwestowanie w nieruchomości. - krasicc87 - 02-09-2015 15:00

Najlepsza inwestycja jaka może być. Sam widzę po cenach w trójmieście, jakie to jest drogie. Ludzie wynajmując mieszkanie jakieś słabe, biorą nawet 900-1000 zł do kieszeni.


RE: Inwestowanie w nieruchomości. - Misterio - 06-09-2015 15:39

To jest bardzo dobra sprawa, sam mam w planach robić coś podobnego ale na zasadzie takiej żę kupię pole rolne np. 1ha za 100 000 zł, a potem przekształcę w w działki budowlane gdzie 10a bęzie warte 80 000 zł. Oczywiście cena działki jest zależna od położenia i tego co się znajduje woku niej np. Kanalizacja, Prąd i Woda. Przykład cen które podałem to akurat z moich prywatnych działek które leżą na przedmieściach, bo na wsi przykładowo ceny są niższe Smile


RE: Inwestowanie w nieruchomości. - dziewczynaszamana - 26-10-2015 22:29

Takie przekształcenia wcale nie są takie proste, czasem to trwa latami Wink Dlatego lepiej inwestować w nieruchomości i kupować nowe mieszkania Warszawa Wola z sprzedaz-mieszkan.eu. Zawsze można je wynająć i mieć niezły dochód. Znam osoby, które się z tego utrzymują od lat.


RE: Inwestowanie w nieruchomości. - Honum - 27-10-2015 20:59

Myślę, że inwestycje w nieruchomość to najlepsze co możebyć, ponieważ na tym nigdy się nie straci, predzej czy później i tak się opchnie daną nieruchomość!


RE: Inwestowanie w nieruchomości. - sandrak - 23-11-2015 18:46

Myślałam już parę razy o inwestowaniu w nieruchomości ale zawsze pojawiała się jakaś dziura gdzie trzeba było upchać pieniądze. Teraz myślę o tym ponownie i szukam mieszkanie łódź Po nowym roku chciałabym zacząć zajmować się już tą sprawą na 100%. Czas się przenieść do większego miasta z tej mojej wioski.


RE: Inwestowanie w nieruchomości. - Amoreto - 02-12-2015 21:48

Moim zdaniem dobrze jest inwestować w nieruchomości. Bardzo fajne oferty można znaleźć tutaj. Sama od czasu do czasu sprawdzam, czy nie pojawia sie tam coś nowego by skorzystać z oferty i też zainwestować.