Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co aktualnie czytacie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Książki (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Co aktualnie czytacie? (/showthread.php?tid=1734)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Co aktualnie czytacie? - Tajemniczy_Don_Pedro - 15-09-2017 18:13

A ja czytam "Wyspę doktora Moreau".


RE: Co aktualnie czytacie? - Henryk3 - 22-11-2017 16:36

Ja teraz czytam "Kroniki Saltamontes. 1. Ucieczka z mroku" Moniki Martin. Dostałem kiedyś już, ale nie miałem czasu przeczytać. Kończę już pierwszy tom i muszę przyznać, że książka jest mega!!!!!! Zacząłem wczoraj a dziś kończę, tak mnie wciągnęła. Opowieść jest naprawdę fajna, dwóch chłopców z sierocińca i ich przygody. Nie chce zdradzać więcej, żeby nie popsuć Wam przyjemności czytania.


RE: Co aktualnie czytacie? - Maszka - 23-11-2017 20:47

"Coś niebieskiego" Smile


RE: Co aktualnie czytacie? - magda906 - 23-11-2017 22:46

Henryk przeczytaj koniecznie kolejny tom, bo tam dopiero poczujesz jak odkrywasz przygodę bractwa z chłopakami. Aleks i Adam są żadni przygód i za bardzo ciekawi ich skrywana od lat tajemnica. Jak dla mnie trylogię powinien poczytać każdy, kto lubi dobra książkę, zwłaszcza na zimowe wieczory jak znalazł. Monika Marin i jej wyobraźnia, doświadczenie i wrażliwość - trylogia musiała odnieść sukces, ja już czekam na trzecią część.


RE: Co aktualnie czytacie? - Maziaja - 06-12-2017 11:50

Ja znalazłam książkę o czasach nam współczesnych . Zapowiada się bardzo ciekawie http://www.taniaksiazka.pl/generalowie-niewygodna-prawda-o-polskiej-armii-juliusz-cwieluch-p-939202.html O losach naszej armii od chwili gdy ich zwierzchnikiem został A. Macierewicz. Dlaczego nagminnie z naszego wojska odchodzą najważniejsi dowódcy. Grupa najważniejszych oficerów ujawnia prawdę o naszych siłach zbrojnych.
Musze przyznać, ze nie jest to optymistyczna książka.


RE: Co aktualnie czytacie? - ewelina546 - 11-12-2017 21:21

Magda906 - ja też uwielbiam Kroniki Saltamontes. Wzięłam od bratanka, a po przeczytaniu sama kupiłam do mojej kolekcji. Podobno trzecia część wychodzi. Też będę polowała. Tak lekkiej i przyjemnej pozycji dawno nie czytałam. Wiele cytatów z tej książki stało mi się bardzo bliskich. To jeden z moich ulubionych:
"To nie rzeczy tworzą nasze życie, ale nasza wiara w możliwość bycia szczęśliwymi."


RE: Co aktualnie czytacie? - Vikq - 12-12-2017 13:42

Ja jestem w trakcie czytania tej książki http://wydawnictwopoligraf.pl/834/erlich-wlodzimierz/rosliny-niezgody.html . Bardzo mi się podoba początek książki.


RE: Co aktualnie czytacie? - magda906 - 18-12-2017 20:05

A Twój ulubiony moment? Mi bardzo podobało się jak Aleks poznał Katarzynę i powoli zaczął odkrywać jej tajemnicę związaną z posługą dla tajnej organizacji. Moment, gdy Katarzyna pokazuje mu tajemnicze pomieszczenie w kościele, rozświetlone świecami.... no mnie ciarki przeszły Big Grin I fajnie się dalej ta historia układa.


RE: Co aktualnie czytacie? - Tajemniczy_Don_Pedro - 22-12-2017 18:22

Skończyłem akurat miasteczko Salem. Typowy King, czyli nic specjalnie ciekawego.


RE: Co aktualnie czytacie? - daruska - 15-01-2018 12:50

"Bez skrupułów" Harlana Coben'a