Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co aktualnie czytacie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Książki (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Co aktualnie czytacie? (/showthread.php?tid=1734)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Co aktualnie czytacie? - maniek333 - 24-01-2019 16:16

Ja czytam wszystko co tylko wpadnę mi do ręki.Z każdej strony przeczytanej jestem bardzo zadowolony.Nawet mega zadowolony.

___________________________________________________
sklepmonagro.pl


RE: Co aktualnie czytacie? - socialll - 25-01-2019 00:36

Aktualnie czytam kotler marketing Smile To naprawdę ciekawa książka, dzięki której doskonalę się także w mojej pracy, bo zajmuję się marketingiem Big Grin


RE: Co aktualnie czytacie? - igaa90 - 27-01-2019 16:49

Czytam głównie poradniki i inne książki, z których można dowiedzieć się czegoś praktycznego. Aktualnie zabieram się za "Lifting bez skalpela. Trening mięśni twarzy" - czytałam, że jest w nim sporo porad jak poprawić wygląd poprzez trening mięśni twarzy.


RE: Co aktualnie czytacie? - zoee8 - 03-02-2019 13:43

Aktualnie czytam książkę "Słyszę pani szanowny but? O miłości poza czasem i przestrzenią...", takie połączenie książki religijnej z fantastyką i romansem. Książka dość krótka, ale warta przeczytania.


RE: Co aktualnie czytacie? - Zabson - 18-02-2019 02:04

Obecnie kończę powieść fantasy Uczeń Nekromanty, to nowość, wyszła niedawno. Nie spodziewałem się cudów, bo to debiut, ale pozytywnie się zaskoczyłem. Opasła księga, ponad 900 stron, ale nie ma zamulania i lania wody, akcja toczy się wielotorowo, jest dużo postaci, ciekawych, skomplikowanych, niekoniecznie takich do polubienia, ale zdecydowanie skonstruowanych ciekawie i nietypowo. Jest parę zwrotów akcji, które naprawdę zaskakują, jest dużo epickich wydarzeń. Warto polecić fanom fantasy.


RE: Co aktualnie czytacie? - dabarek - 20-02-2019 22:43

Zapomniałem dzisiaj podskoczyć po pracy do biblioteki po zamówione książki, więc pozostało mi poczytanie czegoś w internecie. Teraz czytałem sobie artykuły na https://relacjeinwestorskie.edu.pl/ i zastanawiałem się nad tematem pożyczek, bo właśnie o tym czytałem.


RE: Co aktualnie czytacie? - rafon - 21-02-2019 12:34

Ja aktualnie czytam Shantaram - super lektura, która wciągnęła mnie tak bardzo, że po powrocie do domu od kilku ostatnich dni nie robie nic innego oprócz czytania Big Grin Chyba przydałby mi się podnóżek do łóżka, bo czytanie na leżąco jest trochę męczące. Polecam tą książkę każdemu, wspaniała historia..


RE: Co aktualnie czytacie? - jooanka4 - 05-04-2019 12:22

Teraz zabieram się za książkę "Ślepnąc od świateł". Przekonały mnie opinie, że jest znacznie lepsza niż film, więc liczę na to, że tak właśnie będzie


RE: Co aktualnie czytacie? - ikanika - 08-04-2019 10:17

Tutaj polecam fajny blog http://elblagogloszenia.pl/


RE: Co aktualnie czytacie? - rencia - 19-04-2019 15:34

Aktualnie nadrabiam zaległości w swoich czasopismach i sięgam częściej po gazety niż po książki