Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
rzucanie palenia - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: rzucanie palenia (/showthread.php?tid=170)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: rzucanie palenia - dawaj_dawaj - 09-01-2013 19:08

Nie wiem czy było czy nie ale ja polecam e-papierosa. Zawiera nikotynę i zaspokaja odruch "ciągnięcia" czegoś. Stopniowo można zmniejszać dawkę nikotyny aż zejdzie się do 0.


RE: rzucanie palenia - hajarka - 14-01-2013 10:47

Czy ja wiem. Jak dla mnie e-pety to nie jest głupi wynalazek, ponieważ my nie mamy go palić jak normalnego papierosa, ale wtedy kiedy nam się bardzo chce palić.


RE: rzucanie palenia - Zepsuta. - 15-01-2013 22:07

To było postanowienie Nowy Rok i cóż zaszyłam się w tygodniu w domu potem jakoś w weekend wytrzymałam w oparach dymu i dałam radę Big Grin.


RE: rzucanie palenia - Aleksandra_090 - 24-01-2013 15:54

Ja nie palę już od roku, a paliłam kilka dobrych lat, i uwielbiałam to ....
Trzeba rzucić kategorycznie - bez zbędnego ograniczania, bo to zawsze daje furtkę dla nałogu.
Wyznacz sobie dzień w którym chcesz rzucić palenie, i od tamtej pory traktuj papierosy jakby nie istniały - i pamiętaj, jeśli chociaż pomyślisz lub nawet zapalisz jednego, wszystko wróci....to jest jak alkoholizm - jak się rzuca, to nawet powąchać nie można Smile


RE: rzucanie palenia - jarviss - 30-01-2013 17:17

Dokładnie. Na jeden raz, bez oszukiwania się, że się chce, ale nie może. Wszystko się da zrobić, tylko trzeba naprawdę chcieć.


RE: rzucanie palenia - karolina19 - 31-01-2013 19:19

Potwierdzam. Rzucać trzeba na jeden raz bez żadnych gum czy plastrów!


RE: rzucanie palenia - nekrolajt - 08-02-2013 14:38

A ja rzucam przy pomocy E-peta Tongue Palę tylko to i nie chce mi się palić normalnych papierosów. Za dwa miesiące chce go odstawić i zobaczyć czy uda mi się nic nie palić.


RE: rzucanie palenia - Misia_B - 12-02-2013 16:28

E-papieros nie pomoże w rzuceniu palenia - bo jak może oduczyć, skoro sam może uzależnić? Ma w sobie zawartość nikotyny, która uzależnia tak samo jak zwykły papieros.


RE: rzucanie palenia - Leokadia - 14-02-2013 11:30

Jak ktoś chce rzucić to musi z dnia nadzień podjąć taką decyzję, i zapomnieć że fajki w ogóle istnieją.


RE: rzucanie palenia - teletubiś - 26-02-2013 14:54

faktycznie tak jest, bo wszystko jest kwestią wolnej woli, ale najbardziej irytujące jest to kiedy ktoś dużo mówi o tym, ze chcesz rzucić, a nawet mu przez myśl nie przejdzie, zeby zrobić to tak stanowczo