Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
rzucanie palenia - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: rzucanie palenia (/showthread.php?tid=170)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: rzucanie palenia - Demolition Man - 20-06-2012 13:52

Według mnie nie ma takowego xD Są ludzie którym wstawiono "rurkę" do gardła i przez nią palili, polecam własnie ten dokument -Stalowe gardła albo Żelazne gardła nie pamiętam dokładnie.


RE: rzucanie palenia - julitkadudek - 23-06-2012 12:43

Nie wiem co bym zrobiła na twoim miejscu ale chyba bym poszła na jakiś kurs odwykowy czy coś w podobie tego albo do jakiegoś lekarza. POdobno pomaga .


RE: rzucanie palenia - kamil207 - 23-06-2012 13:28

Lepiej iść do Centrum Odwykowego, odtrują organizm ale potem jest źle... będzie cię męczyło po 1-2 dniach bedzież chciał palić... moja koleżanka z tego skożystała ale udało się jej ^^ Gratulacje dla niej Tongue


RE: rzucanie palenia - innyODwszystkich - 11-07-2012 00:32

Ja palilem jakis czas ale naszczescie to rzuciłem. Zawsze mowilem sobie ze nie bede palil jak moj ojciec a jednak zaczelo sie na jednym bychu a potem ... wiecie codzinnie kilkanascie papierosów. Wkoncu sie wkurzylem i przypomnialem sobie ze nie chce marnowac sobie zycia jak ojczulek. Zajelo mi to miesiac wkoncu nie pale od 2 i pol roku
Znajomi moga palic przy mnie ile chca ale i tak mnie do tego juz nie ciagnie.
Najlepiej sie motywowac ze nie chcesz byc jak ktos , albo w tym podobne


RE: rzucanie palenia - Bezosobowy - 11-07-2012 00:49

Mnie w ogole nie ciagnie do palenia takze mnie ten problem nie dotyka ;p Niestety niektorzy nie potrafia sobie poradzic z nalogiem jak moi rodzice ktorzy juz probowali skonczyc z paleniem... moze znacie jakies sprawdzone metody?


RE: rzucanie palenia - Snorlax - 11-07-2012 00:54

Palenie najlepiej rzucić przez kupowanie tabletek które zawierają nikotynę w sobie jak je będziesz miał przez dwa, góra trzy miesiące to zapomnisz o paleniu fajek i będziesz spokojnie mógł odłożyć papierosy.
Uwierz mi to bardzo pomaga


RE: rzucanie palenia - Bezosobowy - 11-07-2012 01:03

(11-07-2012 00:54)Snorlax napisał(a):  Palenie najlepiej rzucić przez kupowanie tabletek które zawierają nikotynę w sobie jak je będziesz miał przez dwa, góra trzy miesiące to zapomnisz o paleniu fajek i będziesz spokojnie mógł odłożyć papierosy.
Uwierz mi to bardzo pomaga

Niby tak i niby nie. Tabletki zawieraja ta nikotyne wiec pojdzie ona do organizmu, tak jakbym zapalil papierosa. Organizm bedize sie nadal domagal tej nikotyny lecz w postaci gumy Smile uzaleznienie czasem spi lecz nigdy nie gasnie


RE: rzucanie palenia - Snorlax - 11-07-2012 01:28

Niestety się mylisz te tabletki nie zawierają nikotyny tylko coś nikotyno podobnego i masz rację organizm się będzie ich domagał ale można to potem stopniowo rzucić tzn szybko to przerwać i nie używać wcale uwierz mi to pomaga


RE: rzucanie palenia - Misterio - 11-07-2012 08:20

Ja bym to rzucił jak bym z domu przez pare miesięcy nie wychodził(co jest nie możliwe) aczkolwiek moge nie palić ale jak pójde na impreze to znowu pale


RE: rzucanie palenia - innyODwszystkich - 11-07-2012 12:06

Moj tata pali od prawie 30 lat bo zacząl bardzo wczesnie. Miał operacje na kręgosłup to przed operacja przestal palic 2 miesiace. Po operacji byl sanatorium i tam tez nie palil. Jak wrócił to moja mama zaszła w ciażę bliźniaczą i nie palił prze 2 lata. Ale nagle przyszedl kryzys życiowy i stalo sie znowu zacząl palic ale stosunko mniej niz wtedy

Poprawione błędy.
Zepsuta.