Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Papierosy, alkohol ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Papierosy, alkohol ? (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Papierosy, alkohol ? - nevermind - 24-06-2012 21:41

Wyobrażam sobie, bo ja bez alkoholu też potrafię się rozluźnić Tongue


RE: Papierosy, alkohol ? - oskarkxyz - 25-06-2012 01:16

Dziewczyny, które palą mnie nie kręcą... tym bardziej jak palą w wieku 15 lat. Alkohol na imprezach jeszcze przejdzie.


RE: Papierosy, alkohol ? - Słomka - 26-06-2012 21:54

Piję okazyjnie, aczkolwiek nie w dużych ilościach, bo mam strasznie słabą główkę ( po tatusiuSmile)
Paliłam przez jakieś pół roku, bo całej paczce i normalnie rzuciłam. Dlatego dziwnie się innym, ktorzy nie mogą rzucić. Nie wiem, może się nie uzależniłam aż tak. :]


RE: Papierosy, alkohol ? - kamil940019 - 28-06-2012 22:04

Ja prawię wgl nie piję, bo jak piję to szaleję Big Grin Zepsuta na pewno wie co mam na myśli Smile
A palę już długo...;/ i jakoś się nie mogę oduczyć


RE: Papierosy, alkohol ? - Gemello - 04-07-2012 21:13

Palenie jest ... no jakby to nazwac Big Grin fuu, nie mam nic do tych ludzi ktorzy pala, ale mnie to osobiscie obrzydza ;/ tak jak kogos brzydza surowe ryby (znam takich ludzi xD) to mnie fajki ;p

A co do alko Big Grin no prosze was (; Motor kazdej imprezy ;D

A działanie jest rozne, zalezy od humoru Big Grin jak go nie posiadam, to po alko spie jak dziecko Big Grin a jak humor jest ^^ to w tedy działanie jest wprost odwrotne xD


RE: Papierosy, alkohol ? - slash - 08-07-2012 21:31

palenie ciągle rzucam,z marnym skutkiem,co do alkoholu to może nie piję za często(chyba, że są wakacje) ,ale jak już zacznę to skończyć nie potrafię xd


RE: Papierosy, alkohol ? - innyODwszystkich - 12-07-2012 00:45

ja jeszcze nie mialem tak jak ty slash ze zaczolem pić i nie wiedziałem kiedy przestać. Może dlatego że jak pije to tylko z kumplami przed grą w piłkę i po grze a tak to mam umiar w piciu


RE: Papierosy, alkohol ? - RapZmieniłMojeŻycie - 31-07-2012 13:20

Ja zacząłem z tymi "używkami" stosunkowo późno bo dopiero rok temu, ale jak już zacząłem, końca nie widać, aktualnie z moim kumplem jesteśmy podczas 76 dni picia pod rząd, wczoraj był 77 ;]


RE: Papierosy, alkohol ? - Wonrz - 31-07-2012 19:43

Palić nigdy nie paliłem i nie mam zamiaru. Jeśli chodzi o picie to piję kiedy się tylko da Big Grin

A dziewczyn które palą nie znoszę.. Choćby miała wszystkie cechy które mi się w dziewczynach podobają, to palaczki skreślam z góry.


RE: Papierosy, alkohol ? - scrappy - 31-07-2012 23:44

Piję na imprezach, niewiele. Kiedy miałam te 15 lat chlałam do nieprzytomności, ale jakoś...wyrosłam? Nie chcę brzmieć jak jakiś dziad xd. Papierosów nie palę, szkoda zdrowia, urody i pieniędzy.