Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Papierosy, alkohol ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Papierosy, alkohol ? (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Papierosy, alkohol ? - achi009 - 07-06-2012 23:24

spiryt?? a weź nie przypominaj Big Grin..
http://zdrowo.info.pl/palenie.html


RE: Papierosy, alkohol ? - Waru - 07-06-2012 23:28

a przypomne! spirycik umm. pierwszy raz jaki rzygałam po alkoholu xD


RE: Papierosy, alkohol ? - P b - 08-06-2012 12:29

Nie piłem i nie mam zamiaru sączyc jakiegoś trunku przez chlebek żeby wątroba nie wysiadła. Bimber jest już szczytem, ale najebac sie to najbardziej lubie winem niczym innym ^ ^


RE: Papierosy, alkohol ? - Regis - 08-06-2012 13:38

Nieee Malboro !


RE: Papierosy, alkohol ? - Hachi - 08-06-2012 14:38

Taa, większość zaczyna palić i pić właśnie będąc w moim wieku. I to jest dla mnie nienormalne, dajcie spokój Dodgy Rozumiem, jak jest się starszym, ale w mojej klasie około czterech osób pali, a niemal wszyscy piją, w równoległych klasach to w ogóle jeden wielki burdel Confused Na pewno część winy jest po stronie reformy szkolnictwa, co wporwadziła gimnazja. W dupach się wszystkim poprzewracało, skończyli podstawówkę i myślą, że są już dorośli. Oczywiście mówię o większości, nie o wszystkich. Ale jak ludzie w wieku 17- i wyżej lat piją i palą, to nic do tego nie mam, młodość musi się wyszumieć, ne? Osobiście nie palę i nie zamierzam, też nie piję, bo alkohol mi jak na razie zwyczajnie nie smakuje Wink


RE: Papierosy, alkohol ? - itsfrajdej - 08-06-2012 15:32

Paliłam czasem wypiję piwo. A tak to nic. Stwierdziłam,że nie będę się truła,bo nie ma po co. (: Tak samo z piciem. Wódki się nie napiję, nie lubię. A bez alkoholu też można się świetnie bawić.


RE: Papierosy, alkohol ? - Bankai - 08-06-2012 15:50

Ja paliłem, taki tam nałóg z przejścia z gim->LO, a teraz zostają tylko okolicznościowe imprezki ^^

Najbardziej lubię sobie popić Johny Walkera, nie wiem co ludzie widzą w Jack'u =,=


RE: Papierosy, alkohol ? - P b - 08-06-2012 16:07

Człowieku Johny Walker jest O-B-R-Z-Y-D-L-I-W-Y! Uwierz mi próbowałem ;/ Smakuje jak wóda dodatkowo kitowy posmak pozostawia w ustach i rzygasz po nim na czerwono o.O


RE: Papierosy, alkohol ? - Bankai - 08-06-2012 16:23

Pb, ponieważ to jest alkohol dla bardziej wyrafinowanych gust. Osobiście polecam Red i Gold Label Tongue

Są gusta i guściki ^^ Pamiętaj ;d


RE: Papierosy, alkohol ? - P b - 08-06-2012 16:34

Nie słuchajcie go Red Label to czerwona śmierc ! Tongue
Toc to przecież najtansza whisky na rynku ok 30 zł za 0,7l Red Labela w Biedronce ;P Pamietam te noc gdy zachciało nam sie próbowac "wyrafinowanych" trunków, 3 butelki red labela i zarzygaliśmy cały kibel na czerwono xD