Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Papierosy, alkohol ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Papierosy, alkohol ? (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Papierosy, alkohol ? - teeno - 26-01-2016 17:24

ANi nie palę, ani nie piję alkoSmile
Wolność od używekSmile bo szkoda kasySmile

Ale jak chcecie to pijcie,


RE: Papierosy, alkohol ? - Snarak - 27-01-2016 22:27

Dokładnie tak samo uważam! Szkoda na to kasy !


RE: Papierosy, alkohol ? - kosmonauta - 02-02-2016 16:38

alkoholu raczej nie odmawiam sobie


RE: Papierosy, alkohol ? - Elizabeth88 - 01-03-2016 20:14

Ja jednak alkoholu unikam, bo mimo iż niektórym wydaje się, że bez niego nie ma dobrej zabawy, to jednak częste sięganie po różne trunki może wywoływać choroby watroby . Najgorsze jest w tym wszystkim to, że czasem bagatelizujemy pojawiające się regularnie zmęczenie lub bóle brzucha.


RE: Papierosy, alkohol ? - nokruci - 14-04-2016 15:50

To trudny temat, ludzie często sięgają po używki ponieważ nie radzą sobie z życiem, z dorastaniem. Moim zdaniem nie warto iść ta drogą, bo za wszystko będzie trzeba później zapłacić nie mały rachunek.


RE: Papierosy, alkohol ? - bastjon - 15-04-2016 11:44

Papierosy, alkohol ?

Nie dzięki wszystko mam Tongue

a tak serio to nie palę ale piję. Od czegoś trzeba umrzeć Big Grin


RE: Papierosy, alkohol ? - kipoo99 - 16-04-2016 10:36

Fajnie, dzięki Smile


RE: Papierosy, alkohol ? - kajteeek - 18-04-2016 10:31

Nie jestem uzależniony od żadnych używek. Nie pije alkoholu ani nie palę papierosów. Jak zostało wspomniane, szkoda na to i pieniędzy i własnego zdrowia. Można to spożytkować o wiele lepiej. Nie mam oczywiście nic przeciwko tym, którzy wypiją raz na jakiś czas, bo to nic złego, po prostu trzeba znać umiar. Powodów do niepicia jest wiele: http://www.alces.pl/powody-dla-ktorych-nie-warto-pic-alkoholu/ i jak dla mnie jest to wystarczające. A papierosów nie trawię w ogóle. A zdanie "od czegoś trzeba umrzeć" to dla mnie żadna wymówka. Równie dobrze mogę umrzeć ze starości bez licznych dolegliwości spowodowanych alkoholem i tytoniem.


RE: Papierosy, alkohol ? - kasiax - 25-04-2016 23:02

Lepiej mieć zdrowy tryb życia, takie moje zdanie
_____________
penisverlängerung penis vergroten penisförstoring


RE: Papierosy, alkohol ? - ewka76 - 30-04-2016 12:52

Każdy wie, że papierosy i alkohol to nic zdrowego, ale jeśli chodzi o papierosy, to łatwo nie paląc mówić komuś, żeby rzucił! Moim zdaniem taka osoba powinna szukać alternatywy i np. jeść w tym czasie suszone owoce albo coś zdrowego i zamienić rytuał palenia na coś innego. Polecam skorzystać z produktów cosdlazdrowia.pl, tam na pewno znajdziesz rozwiązanie!