Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Braveran opinie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Braveran opinie (/showthread.php?tid=1694)



Braveran opinie - ragerian87 - 30-03-2015 19:54

Ostatnio wpadłem na braveran opinie ciekawe sugestie na temat leku na potencje, brał ktoś kiedyś? Warto poczytać przed stosowaniem !


RE: Braveran opinie - OKSINSKI - 30-03-2015 21:06

Ja nie brałem bo jeszcze młody jestemSmile


RE: Braveran opinie - Danka - 09-04-2015 12:51

Jeżeli to ma niby działac tak jak podają w reklamie tv, to osobiście w to nie wierzę, bo niby, co facet ma brac środek przed stosunkiem godzinę (chyba nie pomyliłam środków). A co będzie jak sprawy potoczą się inaczej niż myślał i sprawa przyśpieszy? To co stanie mu odpowiednio po wszystkim? Albo w drugą stronę, pierw mu stanie, a jak będzie miało dojść do czegoś, bo minęły 2 godziny, to już będzie zwisał? I kolejna sprawa, osobiście nie jestem zwolenniczką środków o "natychmiastowym" działaniu. To dobre w przypadku tabletem od bólu głowy. A jak coś wymusza proces na szybko, to zdrowe raczej nie jest. No bo na jakiej faktycznie zasadzie to działa? Swoją droga ostatnio podsłyszałam w pracy rozmowę dwóch kolegów, gdzie raczej nie specjalnie się pozytywnie wypowiadał się jeden z nich o tym środku, drugi mówił o jakiś permen, natomiast trzeci bardzo chwalił jakiś na IQ. Nie mniej specjalnie się wgłębiałam w ten temat i opinie mam na bazie tego co usłyszałam i nie wiem na czym stanęło


RE: Braveran opinie - grajcarek - 09-04-2015 16:26

Czy ludzie, którzy z tego korzystają, udzielają się na forum dla nastolatków?!? HuhSadAngry