Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dziewczyna - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Dziewczyna (/showthread.php?tid=167)

Strony: 1 2 3


Dziewczyna - BoryseQ - 12-06-2012 00:20

Ej no bo ten ^.^ Jest dużo dziewczyn , ale ja się uparłem na jedną , w sumie ona o tym nie wie , ale ważne że ja wiem . KurDe ona jest taka , taka Big Grin Ajjj Tajemnicza no nie wiem jak to wyrazić Big Grin Mam motyle w brzuchu jak ją widzę , ona jest niesamowita Big Grin a Aaa Kiedy się uśmiecha to ;*** ..

Ale no bo ten , ja nie wiem o czym z nią gadać . No bo ona jest dziewczyną a ja ja jestem Chłopakiem . i i liczę oczywiście na radę , temat lub cokolwiek żeby się z nią porozumieć czy nawet ją zadowolić ;p . Jestem bardzo nieśmiały , ale jak się otworze to szaleństwo ... Big Grin

Pomocy . ! Ale ten nawet jak nie doradzicie to Git ^.^ Smile


RE: Dziewczyna - Demolition Man - 12-06-2012 00:25

Masz złe podejście nie ekscytuj się tak tym bo będzie Ci gorzej znaleść temat do rozmowy, zamiast myśleć i ubóstwiać to trzeba iść i zagadać. Im więcej będziesz się głowić co mówić tym gorzej będzie Ci to wychodzić najlepszy jest spontan. Jak ją zobaczysz podejdź zagadaj i zaproś gdzieś. Smile

Nikt z nas nie da Ci przepisu na podryw, to się robi instynktownie albo się zazębi i pójdzie gładko albo nie. Przede wszystkim słuchaj co ma do powiedzenia a potem wyłap istotne zdanie i na podstawie tego zadawaj pytania, pamiętaj że każdy lubi mówić o sobie a szczególnie kobiety Smile


RE: Dziewczyna - BoryseQ - 12-06-2012 00:40

Dzięki . Smile Postaram się ...


RE: Dziewczyna - Gemello - 12-06-2012 00:47

Jeśli ci sie ta dziewczyna podoba znaczyć to musi że napewno jest cos o czym mozecie pogadac, jakies wspolne zainteresowania (przeciez metalowi nie spodoba sie sk8). Dobrze wiem co czujesz, trudno podejsc do dziewczyny i powiedziec prostu "czesc", wiele ludzi czuje sie jakby wkraczali w strefe intymna drugiej osoby z takim "czesc" ni stad ni zowad. Ja radze ci na przełamanie lodów nawiązać z nią jakis kontakt wzrokowy, usmiechnąć sie Big Grin po jakims czasie napewno bd cie rozpoznawwała w tedy mijając sie z nią mozesz powiedzieć "hej", jeśli i to bd miał za soba, to kiedys poprostu podejdz i zagadaj. oczywiście jest to rada w przypadku jeśli ty jej wgl nie znasz, a jeśli sie juz znacie, to nic prostrzego, spotkaj sie znia na dwie godzinki na spacer, w tedy bd wiedzial czy fajnie sie wam gada czy nie. Pozniej mozesz ja gdzies zaprosic itd. Uwierz to co ci mowie działa zawsze, pod warunkiem ze ty sie spodobasz jej, mam nadzieje że tak bd Smile) i trzymam kciuki Big Grin

PS.

Jeszcze coś, nie zgrywawaj nikogo innego niż jesteś naprawde, dziewczyny może nie znają sie dobrze na piłce nożnej czy na samochodach, ale potrafia wyłapać cwaniaczka bez problemu. Zaimponujesz jej tym ze nie jestes jak "inni", że jesteś sobą, kobiety to lubia, uwierz Smile

A jesli chodzi o rozmowe, nie gadaj wiele o sobie, pytaj ją o wszystko, oczywiście nie ma to wygladac jak przesluchanie Big Grin np. jeśli powie ze jest w szkole policyjnej, spytaj czego ją uczą, czy nauczyła sie jakiejs samo obrony itd. jak zacznie opowiadać obserwoj ten blysk w oku Big Grin powiedz raz na jakis czas cos o sobie, zeby podtrzymac temat Smile)
A jeśli mi nie wierzysz w to że kobiety wolą gadać o sobie niż sluchać, to wyobraź sobie rozmowe dwoch byle jakich kolezanek, przekrzykują sie, jadaczki im sie nie zamykają, kazda ma mnustwo rzeczy do powiedzenia Big Grin jak dasz sie jej wygadac uzna ze fajnie sie z toba gada Big Grin

dobra sorry ze sie tak rozpisalem xD Powodzenia stary !


RE: Dziewczyna - BoryseQ - 12-06-2012 00:54

Dzięki Smile Jesteście niesamowici , nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia ^.^ A jak nie wyjdzie to i tak wam dziękuje Big Grin


RE: Dziewczyna - Kuba=) - 12-06-2012 00:56

(12-06-2012 00:54)BoryseQ napisał(a):  Dzięki Smile Jesteście niesamowici , nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia ^.^ A jak nie wyjdzie to i tak wam dziękuje Big Grin

No a jak nie wyjdzie ( oby tak nie było ) to pamiętaj ... tego kwiatu jest pół światu Smile .....

p.s aczkolwiek bym jej lekko grzywkę przerobił nawiasem mówiąc Big Grin


RE: Dziewczyna - Gemello - 12-06-2012 00:56

(12-06-2012 00:54)BoryseQ napisał(a):  Dzięki Smile Jesteście niesamowici , nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia ^.^ A jak nie wyjdzie to i tak wam dziękuje Big Grin

nie gadaj ze nie wyjdzie Big Grin Trzymam kciuki Smile)

Oczywiście jak coś sie ruszy mam nadzieje ze sie odrazu pochwalisz Wink)


RE: Dziewczyna - BoryseQ - 12-06-2012 01:09

No spk ^.^ Jak wyjdzie nie wiem czy będę miał czas żeby się pochwalić ... Smile


RE: Dziewczyna - Demolition Man - 12-06-2012 01:10

Tylko podejdź z dystansem do tego chłopie i będzie git Big Grin


RE: Dziewczyna - BoryseQ - 12-06-2012 01:12

No wiem , przecież od razu jej związku nie będę proponował ^.^ ; )