Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
nauczyciel? :D - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: nauczyciel? :D (/showthread.php?tid=164)

Strony: 1 2


RE: nauczyciel? :D - natalia - 13-06-2012 19:50

Pani od matematyki rzuciła moim kolegą o ścianę bo (jak twierdzi) wydawał dziwne odgłosy Big Grin


RE: nauczyciel? :D - AlexandraCatastrophe - 13-06-2012 20:17

Panie od matematyki mnie przerażają. Moja cały czas się na mnie gapi jakbym coś zrobiła i strzela strasznymi sucharami o,o


RE: nauczyciel? :D - Scelerisque - 13-06-2012 20:26

Mnie przeraża moja babka od religii, wywaliła taką dziewczynę z krzesła, bo nie chciała wstać oO a po za ty jest nawiedzona...


RE: nauczyciel? :D - dzelaa - 13-06-2012 22:01

od niemieckiego xd nie lubimy się bardzo Big Grin jak chce się poprawiać to mówi mi że nie chce jej się mnie poprawiać już :x

Scelerisque mam wrażenie że mowa tu również o mojej babce od religii Big Grin


RE: nauczyciel? :D - Gemello - 14-06-2012 15:33

zauwazylem ze duzo osob ma matematyke i wychowawcza z jedna kobieta Big Grin
no ja niestety mam tak samo, nienawidzilem tej kobiety za to ze na kazdej lekcji sie na nas darla, narzekala, przeklinala, NO KUZWA MAC ! ILE MOZNA Sad najgorsze bylo to ze zamiast uczyc matmy uczyla nas zycia Big Grin przynajmniej jej sie tak wydawalo xD


RE: nauczyciel? :D - Szymon199 - 19-06-2012 16:43

Wiedźma od niemca -.- jak z nami się ostatnio żegnała z powodu ostatniej lekcji to po prostu wyszli wszyscy " Dowidzenia" i tyle nas widziała Big Grin


RE: nauczyciel? :D - Błażejuu - 19-06-2012 16:47

Sorka od Fizyki mnie papierosem częstowała Big Grin


RE: nauczyciel? :D - kamil207 - 22-06-2012 09:25

Pan od chemi Angry, wredna menda (sorka za wyrażenia nie można było się powstrzymać )


RE: nauczyciel? :D - Szymon199 - 23-06-2012 21:12

Ja szczerze o z całego mojego serduszka nienawidzę baby od niemca, i z wzajemnością. Dwa lata gryzienia się (już wiadomo czemu mam 2 z niemca co rok Big Grin )