Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jaka szkoła ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Jaka szkoła ? (/showthread.php?tid=162)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Jaka szkoła ? - basenji - 19-10-2017 17:08

Prywatne szkoły podstawowe są według mnie przereklamowane...


RE: Jaka szkoła ? - HMiller92 - 08-12-2017 11:34

A ja właśnie zastanawiam się co zrobić dalej. W przyszłym roku kończę gimnazjum i szczerze mówiąc bardziej skłaniam się ku pójściu do technikum niż LO. Rozważam technikum sieci TEB, raczej nie interesuje mnie publiczne. Wydaje mi się, że obecnie studia produkują tylu absolwentów, że straciły na ważności i może dobrym pomysłem jest uzyskanie zawodu wcześniej i inną drogą?


RE: Jaka szkoła ? - LewanDmowski - 13-12-2017 22:37

Fizjoterapia to są naprawdę bardzo ciężkie studia...


RE: Jaka szkoła ? - jjusti18 - 25-01-2018 22:30

A do jakiego liceum planujecie iść? Ja właśnie nie wiem czy wybrać takie ogólnokształcące czy może profilowe http://www.wiedzanet.pl/jak-wybrac-dobre-liceum/ ? Mam dobre oceny z angielskiego i jakoś uwielbiam ten język więc może warto byłby nastawić się na liceum o profilu językowym.


RE: Jaka szkoła ? - lolek59 - 22-02-2018 12:45

A jaką szkołę wybieracie dla swoich dzieci? Teraz rodzice zastanawiają się też nad wyborem szkoły prywatnej. Dobre opinie ma Niepubliczna Szkoła Podstawowa im Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie. Uczą tam wykwalifikowani nauczyciele i dzieci mogą się szybko rozwijać.


RE: Jaka szkoła ? - Dusia16 - 23-02-2018 16:22

Ja bym chciała iść do hotelarki , technikum Big Grin ale moja matka żyć mi nie da Undecided ona uważa , że powinnam iść do najlepszego liceum, zdać maturę na 100% i iść na super studia. I ciągle mi gada , że do technikum to chodzą same patole UndecidedUndecidedUndecided


RE: Jaka szkoła ? - jolie - 23-02-2018 17:37

Super! Dzięki wielkie za sprawdzone porady Smile Jestem pewien, że mi się one przydadzą Smile


RE: Jaka szkoła ? - ptaszek - 23-02-2018 18:33

Ja bym popytał o to znajomych. To się naprwdę bardzo często opłaca Smile


RE: Jaka szkoła ? - Zeberka - 27-02-2018 19:26

Jak dla mnie bardzo dobra ofertę posiada ta uczelnia,trener biznesu oprócz bardzo fajnych kierunków posiadają bardzo ciekawe i nowoczesne programy i szkolenia również dla kadry zarządzającej, dla studentów mozliwość stażów za granica, dobry poziom nauki języków obcych. Uczelnia może zapewnić świetny start każdemu kto ją ukończy.


RE: Jaka szkoła ? - jeanWyc - 28-02-2018 22:41

Nie wiem, może jakaś analityczna?