Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wizyta u ginekologa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Wizyta u ginekologa (/showthread.php?tid=1618)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wizyta u ginekologa - bluem - 12-01-2021 13:59

Ja też mam świetnego ginekologa w Warszawie, poza tym jestem też pod opieką specjalistów ze szpitala medicover bo leczę się na endometriozę a tu mają najlepszych specjalistów od tej choroby


RE: Wizyta u ginekologa - manita30 - 28-02-2021 17:04

najlepiej zainwestować w dobre grzybica pochwy lek wtedy bedziecie mieli problem z glowy jezeli chodzi o wszelkie dolegliwości intymne


RE: Wizyta u ginekologa - sammas - 11-03-2021 19:06

W moim przypadku wizyta u ginekologa skończyła się kuracją papilocare jak powiedziałam że mam wirusa hpv i boję się raka szyjki macicy, po tej kuracji powinnam się tego problemu pozbyć


RE: Wizyta u ginekologa - zosienka - 26-04-2021 12:15

W ciąży miałam poważne problemy z suchością pochwy. Na szczęście mój ginekolog zalecił mi preparat nawilżający i natłuszczający Vagisan. Mogę go polecić także Wam gdyż nie zawiera hormonów, świetnie nawilża i natłuszcza. Nie znajdziecie drugiego takiego na rynku.


RE: Wizyta u ginekologa - Tosia - 01-05-2021 13:17

Dawno temu bałam się chodzić do ginekologa, ale teraz już wiem że było to spowodowane niedelikatnym lekarzem, a nie ogólnie strasznych wizyt. Od kiedy zaczęłam chodzić do pani dr Barbary Blicharczyk, to w ogóle już się niczego nie boję, ani nie krępuję. Pani doktor jest bardzo delikatna i rozmowna. Smile


RE: Wizyta u ginekologa - lilka91 - 05-09-2021 21:28

Zobacz sobie ten program do rejestracji pacjentów. Na pewno ci się przyda podczas umawiania pacjentek. Zdecydowanie usprawni to pracę!


RE: Wizyta u ginekologa - Manianna - 08-02-2022 15:17

Pierwsza wizyta u ginekologa może być stresująca, dlatego warto wybrać lekarza z polecenia. Ja od lat chodzę do centrum Danea https://danea.pl/ . Maja tak super lekarzy i bardzo miłe pielęgniarki. Zawsze umawiam się na konkretną godzinę i nie musze czekać długo na wizytę