Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Torebka skórzana - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Maj stajl (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Torebka skórzana (/showthread.php?tid=1613)

Strony: 1 2 3 4 5


Torebka skórzana - darianna - 04-02-2015 11:02

Czy posiadacie? A może skóropodobne? Otóż dzisiaj już każda z nas może pozwolić sobie na taką torebkę, bo nie zapłacimy za nią krocie. Ja swoją pierwszą skórzaną kupiłam tu http://tuffi.pl/ i drugą i każdą następną. Trochę się już tego uzbierało, bo naprawdę się opłaca Smile.


RE: Torebka skórzana - ludzia - 18-02-2015 12:04

Uwielbiam torebki. Na całe szczęście są na tyle drogie, że nie kupuję ich często.


RE: Torebka skórzana - kalka - 14-04-2015 09:45

Fajne skórzane torebki znajdziecie teraz na zlotewyprzedaze.pl. Nie wiem, czy kojarzycie firmę Szenfeld, ale ma naprawdę świetne jakościowo wyroby, więc warto zajrzeć.


RE: Torebka skórzana - e.milka - 19-04-2015 23:01

Torebki to moja miłość.Smile Mam cała kolekcję. Głównie z lumpeksu w sąsiedztwie. Gdy tylko mogłam leciałam tam w poniedziałek rano - nowa dostawa. Teraz jestem w rozpaczy bo pawilon poszedł do remontu i zamknęli lumpa. Muszę znaleźć nowe źródełko.Smile A marzę o torebce od Hermesa. Smile


RE: Torebka skórzana - dziewczynaszamana - 28-04-2015 10:53

Ja ostatnio kupiłam torebkę skórzaną Kazar. Jak dla mnie to najlepsza marka jeśli chodzi o torebki. Można je nosić przez kilka lat.


RE: Torebka skórzana - olaZkow92 - 11-05-2015 18:41

Nie wiem, czy najlepsza, ale fakt - mi się podobają i od ponad 3 lat posiadam jedną Smile

______________________
oferty pracy Tarnów
ogłoszenia Myszyniec


RE: Torebka skórzana - Lukrecja - 13-05-2015 13:38

Osobiście też najbardziej lubię torebki skórzane i najczęściej kupuję te pochodzące z Wielkiej Brytanii marki Atmosphere. Są bardzo solidnie zrobione i przede wszystkim ładne, a poza tym w sklepie Brytyjka, gdzie zwykle je kupuję, można je dostać w bardzo przystępnych cenach.


RE: Torebka skórzana - dunsee - 08-07-2015 02:51

Torebki skóropodobne są okropnie nietrwałe. Po jednym sezonie lądują w śmietniku. Dlatego lepiej zainwestować w torbę ze skóry naturalnej, która posłuży nam przez kilka lat. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale wierzę, że ważniejsza jest jakość niż ilość.


RE: Torebka skórzana - KKasia - 10-07-2015 00:26

(08-07-2015 02:51)dunsee napisał(a):  Torebki skóropodobne są okropnie nietrwałe. Po jednym sezonie lądują w śmietniku. Dlatego lepiej zainwestować w torbę ze skóry naturalnej, która posłuży nam przez kilka lat. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale wierzę, że ważniejsza jest jakość niż ilość.

Trudno się z Tobą nie zgodzić - sama mam dwie skórzane torebki już od 5 czy 6 lat i wyglądają jeszcze całkiem całkiem.


______________________
ogłoszenia Nysa :: najlepsze życzenia :: statystyki lotto


RE: Torebka skórzana - kalka - 11-08-2015 12:55

U mnie to samo.