Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jakie słodkości robicie/jecie w tłusty czwartek? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Jedzenie & Kulinaria (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Jakie słodkości robicie/jecie w tłusty czwartek? (/showthread.php?tid=1611)

Strony: 1 2


Jakie słodkości robicie/jecie w tłusty czwartek? - serce_i_rozum - 03-02-2015 15:27

Ja zazwyczaj faworki i pączki, jakieś inne słodkości spożywacie? Szukam inspiracji Smile


RE: Jakie słodkości robicie/jecie w tłusty czwartek? - kevynn1 - 03-02-2015 17:06

To są takie najbardziej tradycyjne i myślę, że ciężko będzie Ci poszukać inspiracji Smile Ja zdecydowanie wcinam pączki Big Grin


RE: Jakie słodkości robicie/jecie w tłusty czwartek? - ludzia - 18-02-2015 11:41

Tradycyjnie pączki.


RE: Jakie słodkości robicie/jecie w tłusty czwartek? - kasiakowalska1 - 19-03-2015 22:34

Tradycyjnie pączki i faworki jednak w tym roku, moja babcia, dla urozmaicenia upiekła pyszny tort bezowy, który ozdobiła cukrem pudrem. MMMMmmm jak to się mówi niebo w gębie. Zdradziła mi też sekret, że na następne komercyjne święto czyli w tym przypadku na sobotę czyli 1 dzień wiosny zamierza zamówić tortu u http://rogwojskiego.pl/ w kształcie kwiatów Big Grin nie mogę się doczekać tych pyszności


RE: Jakie słodkości robicie/jecie w tłusty czwartek? - Waliza - 24-03-2015 10:27

Powiem szczerze że staram się nie jeść nic takiego bo od jakiegoś czasu dbam o siebie. To nie wypada przecież się opychać pączkami itp


RE: Jakie słodkości robicie/jecie w tłusty czwartek? - ArekW - 20-09-2016 19:41

Teraz trudno o dobre pączki...a samemu nie chce mi się smażyć. Niby to tradycja w tłusty czwartek, ale jem je lub nie, dla mnie to dzień jak co dzień.


RE: Jakie słodkości robicie/jecie w tłusty czwartek? - asia_k - 22-06-2017 12:45

faworki - pyyycha!!! Heart


RE: Jakie słodkości robicie/jecie w tłusty czwartek? - wiola.pik - 28-09-2018 15:51

Ja słodycze generalnie jem każdego dnia Wink A w tłusty czwartek to zazwyczaj pączki ale nie w ogromnych ilościach. Zazwyczaj na dwóch się kończy a czasem to nawet jeden mi wystarczy


RE: Jakie słodkości robicie/jecie w tłusty czwartek? - olkowskiolek - 03-10-2018 00:50

Ja uwielbiam eksperymentować z daniami, ciastami i jak tylko znajdę jakiś ciekawy przepis to go wypróbowuję. Lubię poznawać nowe smaki potraw. Nawet postanowiłam że zrobię nalewkę z pigwy na spirytusie która jest rozgrzewająca. Czy ktoś taką robi ? Inspiruje mnie często Inspiracja


RE: Jakie słodkości robicie/jecie w tłusty czwartek? - monikabert90 - 04-10-2018 12:15

W Tłusty Czwartek oczywiście królują pączki Smile A najlepsze pączki mają na Stradomskiej 18 w Krakowie, w Starej Pączkarni Wink Smakują przez cały rok, nie tylko w to święto Smile Ich sekretem jest to, że smażone są według tradycyjnej, starej receptury. Każdy znajdzie coś dla sienie, bo wybór nadzień jest ogromny - nie tylko standardowa marmolada owocowa, ale także czekolada, kokos i wiele innych Smile