Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Balet kostiumy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Taniec (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Balet kostiumy (/showthread.php?tid=1589)



Balet kostiumy - karolcia - 22-01-2015 13:26

Czy Waszym zdaniem kostium baletowy jest łatwy do uszycia? Zastanawiam się, czy nie uszyć siostrzenicy w prezencie, czy może lepiej kupić?


RE: Balet kostiumy - karabatic1 - 03-02-2015 10:19

Mi się wydaje, że jest stosunkowo łatwy tylko musisz znaleźć dobrą krawcową Smile ona na pewno sobie z tym poradzi Smile


RE: Balet kostiumy - marcin - 17-02-2015 16:29

To jest bardzo proste, na yt jest pełno tutoriali Smile


RE: Balet kostiumy - kacper443 - 08-09-2018 08:37

Tak samo uważam jak pan powyżej czyli że najlepiej będzie jak zamówi się procesjonalny strój w dobrym sklepie.


RE: Balet kostiumy - Metz - 17-09-2018 00:55

To zależy jakie masz doświdczenie w szyciu, ale myślę, że nie jest jakiś mega trudny Wink


RE: Balet kostiumy - krzysztof44311 - 07-02-2019 15:52

Jestem takiego samego zdania jak mój poprzednik. Nawet nic nie będę do tego wszystkiego dodawał.

____________________________________________________
Prostitution from London


RE: Balet kostiumy - karumas - 16-11-2019 18:47

Wiele szukałem w necie informacji na ten tamat i znalazłem! https://kamagra1.pl


RE: Balet kostiumy - monikabert90 - 23-03-2021 11:24

A skoro już mowa o balecie, to gdzie na lekcje baletu najlepiej zapisać dziecko w Poznaniu lub okolicach? Ja słyszałam, że jest taka szkoła Baltima, która organizuje właśnie między innymi balet Poznań to jednak duże miasto, więc chciałabym wiedzieć, czy do wyboru są jeszcze jakieś inne szkoły. Czy Wasze dzieci chodziły na lekcje baletu właśnie w Poznaniu? Gdzie? Czy byliście zadowoleni z prowadzonych tam zajęć?


RE: Balet kostiumy - patisia78 - 28-04-2021 15:43

Ten wątek przypomniał mi, że potrzebne nam są stroje dla dzieci na urodziny. Moja córka wymarzyła sobie, że to będzie bal karnawałowy, coś z przebierankami i tak dalej. Nie jestem temu przeciwna, skoro inne dzieciaki się z tego cieszą, ale muszę ją jakoś ubrać. Co wy na to? Czy warto szukać w sieci?