Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Rodzina (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? (/showthread.php?tid=1586)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - magda676 - 08-04-2022 11:10

Według mnie przede wszystkim należy postawić na taki fotelik, który będzie spełniał wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa. Oczywiście kompletując wyprawkę dla maluszka, dobre byłoby sięgnąć także po dobrej jakości otulacz do fotelika - https://babyly.pl/kategoria/otulacz-kocyk-do-fotelika/ . Są one nie tylko pięknie wykonane, ale na pewno zapewnią maluszkowi maksymalny komfort.


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - Konstancja99 - 23-11-2022 14:12

Wydaje mi się, że można postarać się poprawić humor młodej mamie oraz dodać jej otuchy, szczególnie jeśli to pierwsze dziecko. Taką okazją jest babyshower. Sympatyczne przyjęcie dla młodej mamy z najbliższymi przyjaciółkami oraz rodziną. Można znaleźć już wyjątkowe babyshower dekoracje które uprzyjemnią spotkanie. Takie wydarzenie później wspomina się przez lata.


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - Areni - 23-11-2022 15:25

Najlepiej dopytać rodziców maluszka co chcieliby dostać, co im się najbardziej przyda. Bo może pieluszki? Albo mleko modyfikowane? My ostatnio kupowaliśmy w DOZie mleko Bebilon, mają bardzo dobre ceny.


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - zosienka - 11-01-2023 16:21

Jeśli chodzi o mleko to u nas najlepiej sprawdza się mleko Bebilon. Na samym początku wybraliśmy Bebilon Nenatal Premium. Jest to mleko przeznaczone dla wcześniaków. Nasza córka urodziła się troszkę za wcześnie ale to mleko sprawdziło się świetnie. Mleka Bebilon kupuję zawsze w aptekach DOZ.


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - fatyka - 03-03-2023 12:36

Z tego co słyszałam to dobrym rozwiązaniem są jednak kocyki bambusowe . Widziałam, że są one bardzo solidnie wykonane i przede wszystkim można je też kupić w konkurencyjnej cenie


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - seba - 06-03-2023 15:30

Pomyśl o zakupie mleka dla malucha. U nas sprawdza się Bebilon bo mieliśmy straszne problemy z ulewaniem. Farmaceutka w DOZie poleciła nam mleko Bebilon AR Expert. Muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę Smile


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - jowitta41 - 13-04-2023 17:10

Jaki sklep z akcesoriami dla noworodków możecie mi polecić?

stomatologia Radzymin


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - maminka - 13-04-2023 22:58

Chcesz wymienić ubranka Twojego dziecka na zbliżający się sezon ? W takim wypadku zachęcam do zajarzenia na stronę https://luka-pelli.pl/kategoria/dla-dzieci/czapki-dzieciece-zimowe/ gdzie trafisz na świetne produkty takie jak czapki dziecięce zimowe , przy jednoczesnym dopasowaniu do swoich potrzeb.