Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Rodzina (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? (/showthread.php?tid=1586)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - Lukrecja - 05-11-2020 00:09

W pierwszych dniach bardzo ważna jest pielęgnacja pępka noworodka wobec czego moim zdaniem w wyprawce nie może zabraknąć odpowiednich do tego środków. Warunkują one bowiem szybkie gojenie, a jednocześnie pomogą w uniknięciu ewentualnych infekcji.


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - hutkowa - 14-11-2020 00:56

jeśli szukacie mleka dla swoich maluszków to w DOZie można w przystępnej cenie kupić bebilon, mają je dostępne od ręki


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - kamilwoszczyna - 26-11-2020 13:37

Zwykle przy tworzeniu wyprawki myślimy tylko o przedmiotach, rzeczach takich materialnych. My tez wzielismy pod uwage zdrowie malucha i zdecydowalismy sie na pakiet banku komórek macierzystych Diagnostyka - i pozyskaliśmy krew pępowinową przy porodzie


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - kardamonka - 30-11-2020 20:38

Dołóżcie czopki Viburcol i żel do smarowania dziąseł Viburgel. Jednego i drugiego produktu na 99% użyjesz w pierwszym kwartale życia dziecka Smile


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - beta66 - 01-12-2020 14:56

Wózek jest konieczny już od samego początku i wiele par jeszcze przed narodzeniem dziecka myśli o tym, jaki kupić. Także wózek espiro next okaże się idealny na spacery, bo właśnie dzięki niemu mamy możliwość wygodnie się przemieszczać z maluszkiem.


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - elenka - 02-12-2020 11:20

Moja siostra będzie rodzić na początku lutego i też mam zamiar kupić przyszłej chrześniaczce coś ciekawego a jednocześnie praktycznego co na pewno przyda się w pierwszych miesiącach życia Smile w sklepie Miminu jest fajny asortyment https://store.miminu.pl/pl/. Bardzo duży wybór, atrakcyjne ceny i szybka realizacja zamówień.


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - magda676 - 12-12-2020 21:24

My już wyprawkę mamy prawie całą i teraz czekamy tylko na wózek. Wybraliśmy model Riko Basic Sport ze względu na bardzo prosty, ale i nowoczesny design. Najważniejsze i tak są kwestie techniczne, więc tutaj można spodziewać się świetnej amortyzacji, dużych kół na różne tereny, no i głębokiej gondoli oraz wygodnej spacerówki.


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - bluem - 07-01-2021 13:19

U mnie na spokojnie to wszystko poszło, miałam gotową listę wyprawkową, jest takich masa w necie a wózek też zamówiłam online bezpośrednio od x-landera a więc też nie było kłopotu, przyszedł na czas


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - Areni - 26-02-2021 11:59

Mamusie, a jakie pieluszki warto kupić do wyprawki? Powoli zaczynam kompletować wyprawkę, więc chciałam dopytać. Które są najbardziej chłonne? Wiadomo, że zależy mi też, żeby były w dobrej cenie.


RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - manita30 - 23-03-2021 22:15

poszukaj na sklepie http://onoplus.pl tam mają ogromny wybór mówię ci do tego naprawde dobre ceny i wysoko jakościowe produkty