Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Internetowy sklep z bielizną - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Internetowy sklep z bielizną (/showthread.php?tid=1523)

Strony: 1 2 3 4


Internetowy sklep z bielizną - Misia90 - 08-12-2014 11:02

Hej, ostatnio bardzo często zastanawiam się czy nie zacząć kupować bielizny przez internet Smile Znalazłam ostatnio bardzo fajny i znany sklepik http://www.esotiq.com/body-i-gorsety . Mają bardzo szeroki asortyment i można coś sobie wybrać Smile dodatkowo nie jest aż tak drogo i nie traci się czasu na wyjście z domu Smile a wy co polecacie?


RE: Internetowy sklep z bielizną - kalka - 08-12-2014 16:29

Ja bieliznę wolę chyba jednak kupować na żywo, zmierzyć ją i nie stresować się, że nie będzie pasowała.


RE: Internetowy sklep z bielizną - tenbra - 18-12-2014 17:50

Ja też wolę kupować na żywo, różne są rozmiary.


RE: Internetowy sklep z bielizną - ludzia - 22-12-2014 17:05

Też wolę kupować bieliznę na żywo. Takie rzeczy jak biustonosze trzeba jednak przymierzyć.


RE: Internetowy sklep z bielizną - nowisiaaa - 07-01-2015 16:56

niby tak, ale przeważnie w sklepach są drogie Wink widziałam bardzo fajne staniki push up na allinside.pl za jakieś zupełne grosze, więc tutaj się nic nie traci Wink Jedynie można zyskać Wink


RE: Internetowy sklep z bielizną - dziewczynaszamana - 12-01-2015 12:31

Lubię robić zakupy drogą internetową, ale bielizny bym akurat nie kupiła. Co innego jakieś sukienki dzianinowe, ale nie bieliznę.


RE: Internetowy sklep z bielizną - MałaMi - 12-01-2015 16:37

Ale ta firma ma też sklepy w marketach, więc po co ryzykować. Ja przez neta kupuję np. Soczewki Acuvue bo już wiem jakie, ale bielizny bym nie zamawiała.


RE: Internetowy sklep z bielizną - kalka - 14-01-2015 20:14

Ja właśnie też mam zwykle przed tym pewne opory.


RE: Internetowy sklep z bielizną - asap - 02-02-2015 01:20

Dużo fajnej bielizny i również od Esotiq jest w Rahi - mają fajny wybór staników przede wszystkim bo nie tylko na małe i średnie piersi ale też na te większe, co zazwyczaj jest trudne do znalezienia w sieci lub też rzadko wyglądają one dobrze. Tam fotki są na kobietach a nie samych staników więc mozna przy okazji porownac efektSmile


RE: Internetowy sklep z bielizną - megi - 03-02-2015 12:52

w sieci wszystko jest, ja kiedyś kupowałam w sklepie dykrecja.