Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jakie znacie sposoby na wzdęcia? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Jakie znacie sposoby na wzdęcia? (/showthread.php?tid=1519)

Strony: 1 2 3 4 5


Jakie znacie sposoby na wzdęcia? - niemenka - 03-12-2014 11:02

Czy kogoś również to męczy? Jak sobie radzicie ?


RE: Jakie znacie sposoby na wzdęcia? - dominik20 - 03-12-2014 11:48

Niemenka nie Ty jedna masz taki problem. Naprawdę wiele osób się z tym męczy. Nie musisz od razu brać leków. Może warto byłoby na początku zmienić dietę na odpowiednią? Mi na przykład bardzo to pomogło tak więc wzdęcia mam naprawdę rzadko ( najczęściej jak jem na mieście...).
Tutaj:
http://wzdecia.net/
znajdziesz na przykład listę domowych sposobów na wzdęcia. Odpowiednie diety. Informacje jakie produkty powinnaś najlepiej wyeliminować z codziennego odżywiania się.


RE: Jakie znacie sposoby na wzdęcia? - luiz - 23-12-2014 14:14

Dieta tak ale co jeśli nie pomaga?
Sama mam wzdęcia dość często mimo że się pilnuję. I co w takim przypadku robić ? Smile
Warto jest mieć w zapasie lek.
Ja przyjmuję co jakiś czas espumisan:
https://medlista.pl/espumisan -na Medliście możecie sobie poczytać opinie na jego temat. Bardzo skuteczny. Wzięłam go przed moim ślubem kiedy szczerze się obawiałam,ze problem ze wzdęciami po prostu zmarnuje mi tak ważny dzień,
Na szczęście dwie tabletki okazały się skuteczne.


RE: Jakie znacie sposoby na wzdęcia? - yoohoo - 12-01-2015 23:26

Z tego co wiem to na pewno nie powinno się pić żadnych napojów gazowanych. Przyczyną wzdęć jest też ciężka, tłusta dieta, więc warto jest wprowadzić pewne zmiany w swoim odżywianiu.


RE: Jakie znacie sposoby na wzdęcia? - franek.nowak - 16-01-2015 22:04

Ja stosuję espumisan. Najprostrze a bardzo mi pomaga


RE: Jakie znacie sposoby na wzdęcia? - kostusia - 28-01-2015 17:08

Często ludzie starsi narzekają na problem ze wzdęciami, a niestety ale często jest to naprawdę niekomfortowe..
Trzeba przede wszystkim wykluczyć problemy zdrowotne a potem przejść na zdrową dietę i się ruszać, to czasami może pomócSmile


RE: Jakie znacie sposoby na wzdęcia? - EmilJac - 10-04-2015 01:22

Verdin jest dobry.


RE: Jakie znacie sposoby na wzdęcia? - kasian85 - 13-04-2015 13:42

Najlepsza na wzdęcia jest zdrowa dieta... nie ma co sie truc lekami, trzeba zaczac inaczej jesc Smile


RE: Jakie znacie sposoby na wzdęcia? - lilka91 - 21-04-2015 18:23

A co jeśli dodatkowo boli brzuch?


RE: Jakie znacie sposoby na wzdęcia? - charlotte - 21-04-2015 20:06

Jeśli boli brzuch to dobrze by było gdybyś poszła do lekarza. Co prawda można brać leki przeciwbólowe na ból brzucha ale lepiej się przebadać bo nigdy nie wiadomo czy coś się tam w środku nie dzieje. Sama po sobie wiem, że bólu brzucha nie powinno się lekceważyć. Wzdęcia to niby nic poważnego ale czasami mogą świadczyć o czymś poważniejszym.