Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
szkolenie z zarządzania stresem - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: szkolenie z zarządzania stresem (/showthread.php?tid=1516)

Strony: 1 2 3


szkolenie z zarządzania stresem - Basia - 02-12-2014 10:22

Często jest tak że stres w pracy i nie tylko bardzo nas ogranicza. Warto wtedy zgłosić się na tego typu szkolenie które może sporo pomóc: http://www.intra-biznes.pl/efektywnosc-indywidualna/ , warto naprawdę dać sobie szansę i postarać się coś zmienić.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - Elka - 02-12-2014 13:49

Ja również uważam, że warto ćwiczyć panowanie nad swoimi emocjami - one naprawdę potrafią czasem zagmatwać nasze życie, dlatego inteligencja emocjonalna jest obecnie w cenie.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - ludzia - 22-12-2014 17:01

Och...mi przydałoby się takie szkolenie z zarządzania stresem. Z natury bardzo szybko się denerwuję, a potem zdarza mi się żałować, że z moich ust padło to i owo. Do tego dołożyłabym jeszcze szkolenie z komunikacji 4change.pl - porozumiewanie się z ludźmi także sprawia mi problemy. Na takim szkoleniu można nabyć także wiedzę z zakresu mowy niewerbalnej, która jak wiadomo jest niezwykle ważna, jeżeli chcemy dobrze zrozumieć naszego rozmówcę.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - asap - 26-07-2015 20:58

Ze stresem możńa radzić sobie doraźnie - poprzez ćwiczenia oddechowe, odskocznię do ulubionej książki (choćby pół strony aby "wyczyścić" umysł ze stresora) i tym podobne. Ale są też zachowania, które warto praktykować, gdy jest się podatnym na stres. Ja kiedyś czytałam artykuł co robić w takich sytuacjach i polecam go każdemu:http://destrudo.pl/skutecznie-radzic-stresem/, czególnie tę opcję z kąpielą i olejkamiSmile


RE: szkolenie z zarządzania stresem - dziewczynaszamana - 29-07-2015 23:49

Przydałoby mi się takie szkolenie.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - Luke - 14-08-2015 17:01

Na pewno są przydatne takie szkolenia, przydają się zwłaszcza wtedy, jak się już zacznie pracować. Szkolne nerwy to pikuś w porównaniu z tym, co człowieka czeka w robocie...
Tak więc ja jak najbardziej polecam to szkolenie, wiele się można dzięki niemu dowiedzieć o sobie samym (np. poznać swój typ osobowości, gdyż zapewne na szkoleniu wykonywany będzie test charakteru), nauczyć (m.in. technik zwalczania stresu), no i przy okazji dobrze bawić (ćwiczenia w relaksacyjnej formie i luźnej atmosferze).


RE: szkolenie z zarządzania stresem - bogactwo - 20-08-2015 13:14

Stres męczy mnie od dzieciństwa. fajnie byłoby się go w końcu pozbyć.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - gatta - 21-08-2015 15:10

U mnie to samo. Mam przez to wiele niedogodności.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - Kalamaro - 06-10-2015 14:26

Każde szkolenie jest istotne. Akurat o takim szkoleniu nie myślałam, ale wydaje mi się że e-learning , będzie też tutaj dobrym rozwiązaniem. Szkolenia przecież można odbywać nie wychodząc z domu. To duże ułatwienie a i wiedze szybciej sie przyswaja.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - owczarov89 - 06-10-2015 16:51

Takie szkolenie na pewno przydałoby się w większości firm. Co raz się słyszę, a to że szef nerwowy, a to, że kadra nie radzi sobie ze stresem i traci klientów.