Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
PIERCING - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: PIERCING (/showthread.php?tid=151)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: PIERCING - Zepsuta. - 20-06-2012 02:00

Zaryzykuj ;> wydaje mi się że będzie Ci pasował *.*


RE: PIERCING - Rybka1648 - 21-06-2012 15:28

Nie robcie tuneli .




Post nie wnosi nic do tematu, posty bez uzasadnienia będą następnym razem kasowane.

Demolition Man



RE: PIERCING - DarkAngel - 24-06-2012 18:49

Ja mam 21 dziurek i w tym nosze 6 kolczyków, 2 w wardze i po dwa na uszach. O reszty nie wspominam gdzie są, ale dużo po prostu na twarzy. Tunele ? To jest fajne na parę lat potem robi się to brzydkie, wiem przez kuzyna jak jest Wink


RE: PIERCING - nevermind - 24-06-2012 21:59

Ja mam na razie tylko osiem kolczyków w uszach. Niedługo może skuszę się na sztangę. Po osiemnastce zamierzam sobie zrobić w wardze i w nosie Tongue


RE: PIERCING - dzuuliet - 31-07-2012 16:13

ja mam tylko helixa i industriala... miałam również smileya, al emusiałam wyjąć, bo mi wędzidełko puchło i ciągle odkręcały mi się kuleczki i je gubiłam


RE: PIERCING - blacklist - 31-07-2012 16:33

Na razie mam tylko tunele, i na razie tylko 8 mm, ale planuję większe Smile Ogólnie rzecz biorąc tunele mi się podobają, chyba że komuś palma odbije i sobie zrobi dziury na 15 cm, to już nie wygląda fajnie ;p
Na razie jestem zależna od mamy ^^ ("jak będziesz samodzielna finansowo, to możesz zrobić co chcesz" ale pracuję and tym Wink) Ale chciałabym sobie zrobić snake bites i angel bites "jednocześnie", lub samo snake bites lub dwie podkowy w dolnej wardze ^^
Septum też jest fajne, kolczyki w obojczykach- ale dosyć szeroko rozstawione, w biodrze oraz bridge ^^


RE: PIERCING - Kaliope - 31-07-2012 17:32

Jestem przeciw piercingowi, w ogóle mi się to nie podoba, najczęściej wręcz oszpeca.


RE: PIERCING - scrappy - 31-07-2012 23:41

Chciałam zrobić sobie kiedyś smiley oraz monroe. Czekałam do osiemnastki i teraz kiedy mam okazję jakoś mi się odechciało...xD


RE: PIERCING - Lenusek - 13-08-2012 23:02

Tunele w uszach są spoko, ale nie za duże, takie do 10 mm. Chcę sobie zrobić 6 albo 8 ale nie wiem co na to rodzicielka Smile A kolczyki są też spoko. W uszach mam trzy i chcę w brwi ale to dopiero po 16stce ;x


RE: PIERCING - Rossonero - 15-08-2012 04:11

Hmmm, też się wypowiem na temat tuneli. Tunele są fajne, ale niektórym ludziom po prostu nie pasują. Ja na przykład, bym sobie nie zrobił.
A Piercing ogólnie? Hmmm, tylko w uchu i tylko w jednym Tongue. I nie wiem jak to nazwać, ale nie jakaś taka "kulka" tylko taka... No obręcz, mała, no! :x. Ale nigdzie więcej bym sobie nie zrobił - w życiu Tongue