Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wyprawka dla noworodka... - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wyprawka dla noworodka... (/showthread.php?tid=1488)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Wyprawka dla noworodka... - byniek - 30-11-2021 15:26

Mnie przerażaja choroby takie jak jelitówka u niemowlaka niedługo będę ojcem i nie wiem jak sobie w takich sytuacjach radzić... znacie jakieś artykuły które przygotują mnie na taką okoliczność?


RE: Wyprawka dla noworodka... - sylka - 03-12-2021 17:42

Pamiętajcie: najpierw niezbędne rzeczy, a potem reszta dodatków. Jeśli o mnie chodzi, to pierwszym zakupem była niania elektryczna. Sprawdziłam jakie są najlepsze nianie elektroniczne więc wiedziałam, że nie kupuję kota w worku.


RE: Wyprawka dla noworodka... - charlotte - 09-12-2021 21:58

A zobacz sobie wózek Osis z https://cavoe.eu/ Nie jest duży, szybko się składa i ma regulowaną rączkę. To miejski wózek ,ale bez problemu można wymienic koła na terenowe. Sama się na niego czaję.


RE: Wyprawka dla noworodka... - magda676 - 13-12-2021 01:12

Oczywiście nie może obyć się bez dobrego wózka. Z własnego doświadczenia mogę polecić Euro-Cart Flex. Ma szerokie siedzisko, długie oparcie i dużą budkę. Mimo tego, że jest to spacerówka, można jej używać od narodzin dziecka. Wszystko dzięki odpowiedniej wkładce Wink


RE: Wyprawka dla noworodka... - Agusiek55 - 22-12-2021 23:23

Jest kilka, kilkanaście rzeczy, o których zapomnicie. No ale nie ma tragedii, wszystko można dokupić. Ja zastanawiałam się nad łóżeczkiem dla dziecka. Tak uznaliśmy z mężem że postawimy na łóżeczka dostawne jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego rodzica.


RE: Wyprawka dla noworodka... - barto776 - 28-12-2021 21:39

W przypadku dzieci warto korzystać z produktów wielozadaniowych, dlatego skorzystałem z oferty sklepu internetowego, gdzie zamówiłem wózek bliźniaczy spacerowy w bardzo atrakcyjnej cenie. Moim zdaniem ich oferta jest bardzo rozbudowana i dostosowana do różnych potrzeb.


RE: Wyprawka dla noworodka... - jowitta41 - 29-12-2021 20:53

Na pewno potrzebna wam będzie butelka do karmienia antykolkowa Można w niej szybciej i łatwiej podgrzać pokarm a nie traci on swoich wartości odżywczych. Myślę że to gadżet z którego każdy rodzić będzie zadowolony.


RE: Wyprawka dla noworodka... - jjusti18 - 21-01-2022 14:46

Mnie natomiast teraz zainteresował sklep dziecięcy mojswiatdziecka.pl , który oferuje też najróżniejsze artykuły dla dziecka. Ja póki co planuję tam kupić kojec, ale i pościele, koce, kokony i inne rzeczy... Bardzo mi się spodobały te, które znalazłam u nich.


RE: Wyprawka dla noworodka... - lena007 - 21-01-2022 21:19

A na stronę milklab.pl już zaglądaliście? Mają tam szeroki asortyment dla maluchów. Między innymi sklep ma w ofercie różnego rodzaju butelki jednorazowe do karmienia. Można się tam kompleksowo zaopatrzyć.


RE: Wyprawka dla noworodka... - sylka - 26-01-2022 14:55

Ja koniecznie muszę kupić coś cieplejszego, bo zimowe spacery mogą wywołać przeziębienie u takiego maluszka. Zastanawiałam się nad tymi kocykami ze sklepu https://qbanamama.pl/kocyki-z-wypelnieniem bo mają dodatkowe wypełnienie. Myślicie, że to dobry wybór?