Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
projekt własnego pokoju - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: projekt własnego pokoju (/showthread.php?tid=1463)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: projekt własnego pokoju - ontero8 - 05-08-2017 13:42

bezpieczniej jest projektować neutralne kolory ścian i mebli, bo moda i upodobania szybko się zmieniają. Modny jest styl skandynawski, czyli jasny i prosty


RE: projekt własnego pokoju - pola90 - 05-08-2017 14:39

no ledowe żarówki są fajne, bo się nie nagrzewają i pobierają chyba mniej prądu


RE: projekt własnego pokoju - Muhomor - 06-08-2017 16:13

Moim zdaniem takie sufity napinane są świetnym rozwiązaniem Smile Dzięki nim pokój z całą pewnością będzie jedyny w swoim rodzaju Smile


RE: projekt własnego pokoju - ser_cheddar - 06-08-2017 23:08

żarówki ledowe są fajne jak się ma dzieci, bo nie trzeba się martwić, że się poparzą Smile


RE: projekt własnego pokoju - Jankowiak - 18-08-2017 04:03

Ja uważam że fajnym pomysłem jest położenie tapety na jednej ścianie. W tedy pokój nabiera charakteru. Mi się bardzo spodobały na https://wowstore.pl/category/fototapety-tematy-lato. Fajnie wyglądają. No co prawda są różne bo dla każdego można powiedzieć coś ale ten do np mojego pasował by mega tylko nie wiem które wybrać.


RE: projekt własnego pokoju - tomtamka - 18-08-2017 10:52

Moja koleżanka jest po architekturze wnętrz i zaprosiłem ją do siebie jak miałem w planach remont. Przedstawiła taką fajną koncepcję, wizualizację, że od razu przystaliśmy na to z żoną. Nasze wizje zamietliśmy pod dywan, jednak nie były funkcjonalne Smile


RE: projekt własnego pokoju - AnnaSobot - 25-08-2017 12:49

Ja proponowałabym ledowe, ponieważ oszczędzają więcej energii, ale oprócz żarówek bardzo ważne są także klosze do lamp wiszących - jeśli dobierzesz odpowiedni abażur, nie musisz wielkiej uwagi przykładać do barwy światła.


RE: projekt własnego pokoju - basiula - 25-08-2017 13:18

Podłoga panele i ewentualnie kawałek dywanu. Na ścianach fototapety uliczki greckie mi się marzą do tego. Jeśli chodzi o oświetlenie, to te właśnie widzące ledowe też mogłyby być bardzo ciekawym rozwiązaniem.


RE: projekt własnego pokoju - karinos83 - 28-08-2017 10:21

Podstawa to meble. Można zrobić coś na zamówienie np. tutaj www.szafynawymiar.waw.pl zaprojektują i zrobią takie meble. Ciekawa meblościanka, pojemna szafa - do tego jakieś łóżko. Nie ma co też za bardzo kombinować, bo pokój powinien być przyjemny, a nie przypominać muzeum sztuki współczesnej.


RE: projekt własnego pokoju - mistrzswiatla - 22-05-2018 15:39

Do pokoju warto też sobie zaprojektować odpowiednią drogę, np. spójność między klatką schodową, gdzie montujemy oświetleniowe oprawy schodowe, a stylem oświetlenia w pokoju, to już jest coś