Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Aerobik czy zumba? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Aerobik czy zumba? (/showthread.php?tid=1455)

Strony: 1 2


Aerobik czy zumba? - kofeinka - 08-10-2014 15:28

Co jest lepszą formą aktywności, aerobik czy coraz popularniejsza zumba? Czytałam niedawno artykuł w poradach na metasport.pl na te temat i dalej nie wiem na co się zdecydować, chociaż skłaniam się bardziej ku zumbie - chcąc nie chcąc taniec... A Wy co myślicie, co byście wybrały?


RE: Aerobik czy zumba? - Wieloryb - 10-10-2014 10:31

Osobiście wolę aerobik. Jak zaczynałem to po dwóch godzinach ćwiczeń miałem ogromne zakwasy w łydkach następnego dnia Big Grin ale teraz już fajnie idzie. W domu na dużym ekranie włączam sobie film i zawsze przez ten czas ćwiczę.


RE: Aerobik czy zumba? - gutek - 09-11-2014 18:15

Zdecydowanie zumba, to cos co uwielbiam, chociaż jak do tej pory robiłam to tylko w domu. Czytałam niedawno o zajęciach w mojej okolicy ale jeszcze sie tak do końca nie zdecydowałam. Chyba najpierw wolałabym kupić sobie odpowiedni strój. Widziałam tutaj www.landersen.pl, że mają bardzo fajnie legginsy i takie sportowe buty. Coś powinnam dla siebie dobrać.


RE: Aerobik czy zumba? - kasiakowalska1 - 16-01-2015 22:51

Oj zumba jest swietna! Super sie mozna rozwinąć i złapać super kondycje!


RE: Aerobik czy zumba? - Garry89 - 27-01-2015 13:12

Z tego co wiem to zumba daje większy wycisk. Moja dziewczyna uczęszcza na takie zajęcia już pół roku. Efekty widać gołym okiem Smile


RE: Aerobik czy zumba? - yoohoo - 30-03-2016 15:28

Jak dla mnie zumba jest zdecydowanie ciekawsza. I jak zauważył Garry - daję większy wycisk, dzięki czemu efekty są lepsze. Koleżanka chodzi teraz na zumbę Malbork ze zmianarytmu.pl i zastanawiam się nad przepisaniem na te zajęcia. Podobno są świetnie prowadzone.


RE: Aerobik czy zumba? - aJagoda - 11-04-2016 16:11

Ja zdecydowanie wolę zumbe Smile Daję wycisk ale potem czuję się nieziemsko Smile I moja kondycja się poprawiła.


RE: Aerobik czy zumba? - Wolpiec - 11-04-2016 16:16

Zumba. Smile super sprawa i człowiek poćwiczy i się dobrze rozerwie. Aerobik jest nudny. Big Grin


RE: Aerobik czy zumba? - Autowskyy - 14-04-2016 11:03

Też mi się wydaje, że to Zumba jest ciekawsza i bardziej na topie. Smile


RE: Aerobik czy zumba? - Corpoo - 15-04-2016 10:41

A dlaczego nie jedno i drugie. Smile przecież to można fajnie połączyć. Big Grin w jeden dzień to a w drugi to. Big Grin