Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Zostanę ojcem.... - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dojrzewanie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Zostanę ojcem.... (/showthread.php?tid=1441)

Strony: 1 2 3


Zostanę ojcem.... - Jędrzej - 29-09-2014 11:56

Jakiś czas temu dowiedziałem się że zostanę ojcem... i nic już nie było takie jak przedtem. Moje życie wywróciło się do góry nogami bo kompletnie nie byłem na to przygotowany. A co za tym idzie mam zerowe pojęcie o wychowywaniu dziecka... nic nie wiem w tym temacie. Nawet po przeczytaniu http://babyonline.pl/jak-leczyc-bol-brzucha-u-niemowlaka-przyczyny-bolu-brzucha-u-dziecka,choroby-niemowlat-artykul,13922,r1p2.html który okazał się przydatny wiem bardzo mało. Jak mam się na to przygotować ? Macie jakies pomysły ? jakieś kursy dla młodych rodziców czy coś ? No nie wiem sam ! Proszę doradźcie mi coś...


RE: Zostanę ojcem.... - drzewo - 08-10-2014 10:41

Nie musisz nic czytać, życie Cię nauczy. Powodzenia i dzielny bądź!


RE: Zostanę ojcem.... - dziewczynaszamana - 09-10-2014 19:15

No to brawo Smile


RE: Zostanę ojcem.... - Layla16 - 12-10-2014 13:26

Teraz musisz szybko dojrzeć i zapewnić świetną przyszłość swojemu maluchowi Smile Syn czy córka? Smile


RE: Zostanę ojcem.... - Sofii - 15-10-2014 12:23

Jeśli będziesz się starał, będziesz chciał zapewnić bezpieczeństwo swojej nowej rodzinie i zachowasz się odpowiedzialnie - reszta sama przyjdzie.
A jeśli bardzo zależy Ci na tym, aby zdobyć wiedzę na temat opieki czy wychowywania dziecka, powstało mnóstwo książek na ten temat, wybierz jedną i ją przeczytaj, na pewno wystarczy na początek.


RE: Zostanę ojcem.... - pekielka - 17-10-2014 13:04

Głowa do góry, samo wszystko przyjdzie Smile.


RE: Zostanę ojcem.... - MłodyKowal - 22-10-2014 14:03

No i na pewno rodzice Ci pomogą. A jeśli z partnerką Wam się dobrze będzie układało, to też będzie lżej. Tylko trzeba znaleźć złoty środek i jakoś powoli rozplanować najpierw dzień, miesiąc, a potem z górki.

Trzeba Ci pieniędzy na Święta?


RE: Zostanę ojcem.... - mauagosia - 24-10-2014 10:54

Przekichane Sad


RE: Zostanę ojcem.... - zarenia - 03-11-2014 20:25

Nie wiem ile masz lat, ale dziecko ta sama radość Smile Więc głowa do góry. Czeka Ciebie trudne zadanie ale na pewno dasz radę Smile


RE: Zostanę ojcem.... - Layla16 - 08-11-2014 17:02

Piszcie co jakiś czas co tam u Was. Jak sobie radzicie. Czy chcecie jakiejś rady? Smile