Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
który wybrać? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Komórki (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: który wybrać? (/showthread.php?tid=1436)

Strony: 1 2 3 4


RE: który wybrać? - Tyrmot - 17-06-2016 11:36

Zastanów się czy na pewno xperia będzie dobra. Lepiej może wziąć coś mocnego jak HTC albo sprawdzonego jak Samsung Galaxy.


RE: który wybrać? - krawiki - 28-06-2016 14:32

ja mam T3 , kupiłam na electro.pl pierwotnie dla syna, ale nie chciał tego modelu bo uparł się na inny więc ja go przejęłam. Fajny telefonik, Super śmiga Wink


RE: który wybrać? - alka - 25-07-2016 23:53

Ja niedawno dostałam huawei w tej wersji https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/huawei-p9-lite/HU-H-T270.phtml . Mam go od miesiąca i cały czas działa jak pierwszego dnia, także to dobry smartfon, nie zacina się, najnowsze apki chodzą bez problemu. Aparat też daje radę, zdjęcia wychodzą naprawdę dobre


RE: który wybrać? - modemol - 30-03-2018 10:22

Jeżeli zależy Ci na "pewnym" urządzeniu bierz coś od samsunga. Pewna firma i dużo serwisów w Polsce, gdzie na poczekaniu wykonują naprawy (mówię o salonach samsunga nie jakichś komisach czy coś Big Grin) i to w sumie koniec zalet jakie ma samsung. Osobiście w przypadku zakupu u operatora wziołbym to co najdrożej sprzedam i kupił jakiegoś OnePlusa, albo Xiaomi, a za zaoszczędzone pieniądze zabrał bym dziewczynę do kina... kilka razy Cool


RE: który wybrać? - Myszka - 06-04-2018 12:30

A teraz pytanie za 100 pkt. W Biedronce od dziś jest za 399 zł Xioami Note 5A czy to się opłaca? Bo od jakiegoś czasu czytam pozytywne opinie o Xioami i zastanawiam się czy ta Biedronkowa promocja jest ok i czy brać.


RE: który wybrać? - nina18 - 07-04-2018 11:34

Widziałam ten model, ale zależy do czego potrzebujesz telefonu. O Xioami są dobre opinie. Ale może porównaj kilka modeli i zobacz czy ten się opłaca.


RE: który wybrać? - Myszka - 09-04-2018 12:39

No własnie w Komórkomacie sprawdzam, ale tam specyfikacja pokazuje i pojemność baterii i wersję androida itp. A podobno z tego co czytałam na innych forach to wszystko ma ogromne znaczenie. Kompletnie już nie wiem co mam wybrać.


RE: który wybrać? - nina18 - 10-04-2018 12:18

A nad może Apple? Z tego co słyszałam, to i Phone są dość dobre i też bardzo polecane.


RE: który wybrać? - Myszka - 11-04-2018 16:29

Nie na i Phone to to wyższa półka cenowa. A znów 5s za chwilę straci wsparcie i znów aplikacji nie będzie można instalować. I chyba jak już to Androida bym wolała.


RE: który wybrać? - trajgo - 12-04-2018 17:24

moim zdaniem wybor nalezy do CB !