Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
prezent dla brata - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Społeczeństwo i wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: prezent dla brata (/showthread.php?tid=1415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: prezent dla brata - Myszka - 31-12-2016 17:55

Dobra whisky dla brata załatwi sprawę Wink Na http://sklepzwhisky.pl jest całkiem spory wybór dobrych alkoholi, które na prezent nadają się idealnie.


RE: prezent dla brata - Dana78 - 19-08-2017 11:03

Jak mowa o paskach to pomysł na skórzany pasek męski znajdziesz tutaj: http://www.polkiwsieci.pl/2017/03/27/paski-meskie-jak-nosic-co-wybrac-na-wiosne-i-lato/ . Jak na moje oko to sprawdzają się bardzo fajnie i racjonalnie.


RE: prezent dla brata - akinotsh - 22-08-2017 15:44

Ostatnio były urodziny mojego brata i niestety nie miałam pieniędzy, aby sprawić mu dobry prezent. Przez to czułam się naprawdę źle. Sytuację uratowała pożyczka poza bankowa zaciągnięta w Credy. Trafiłam na dobrą promocję. Dzięki temu teraz brat może cieszyć się nową grą na konsolę, a ja pomału spłacę pożyczkę zgodnie z wynegocjowanymi ratami.


RE: prezent dla brata - mathilde - 21-01-2018 01:46

Ja w ostatnie urodziny kupiłam smartwatcha bratu. Znalazłam fajny model w Teletorium i bardzo mu się spodobał, bo zaczął biegać i taki gadżet okazał się naprawdę całkiem przydatny.


RE: prezent dla brata - clea - 20-02-2018 01:29

(21-01-2018 01:46)mathilde napisał(a):  Ja w ostatnie urodziny kupiłam smartwatcha bratu. Znalazłam fajny model w Teletorium i bardzo mu się spodobał, bo zaczął biegać i taki gadżet okazał się naprawdę całkiem przydatny.
Te niektóre smartwatche mają naprawdę bardzo fajne funkcje, sama taki mam.


RE: prezent dla brata - tober - 21-02-2018 18:37

ja to zawsze bratu piwko kupuje !


RE: prezent dla brata - MaszetsU - 24-02-2018 12:59

Mój brat ma świra na punkcie herbat. Kupuje pełno liściastych herbat, wszystkie szafki w kuchni są zawalone takimi herbatami Big Grin Dlatego wydaje mi się, że na urodziny kupię mu na pewno jakiś solidny zaprzacz. Na pewno się ucieszy z takiego prezentu Smile


RE: prezent dla brata - verbena - 20-03-2018 22:19

Ja postawiłam na słuchawki gamingowe ze względu na to, że mój brat bardzo lubi grać. Znalazłam fajny model w Teletorium i ten się całkiem nieźle sprawdza.


RE: prezent dla brata - Sadistic23 - 04-04-2018 16:22

Ja kupiłabym fajny gadżet do pracy i do nauki, plecak na studia. Co o tym myślicie?


RE: prezent dla brata - Ela78 - 14-04-2018 13:01

Zastanawiam się jaki będzie najlepszy prezent dla taty, który uwielbia wędkować. Ja kompletnie nie znam się na łowieniu ryb i nie wiem co może mu się przydać... Doradzicie mi coś? Mam budżet do 200 złotych, nie wiem czy to dużo czy mało? Myślałam o tym by kupić mu jakis wypasiony zestaw przynęt albo jakieś haczyki a może wędki na karpia ?