Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dobre studia humanistyczne - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Dobre studia humanistyczne (/showthread.php?tid=1402)

Strony: 1 2 3 4


Dobre studia humanistyczne - niemenka - 28-08-2014 17:45

Cześć. Jakie znacie dobre kierunki studiów humanistycznych, które umożliwią zdobycie w przyszłości zatrudnienia?


RE: Dobre studia humanistyczne - luiz - 29-08-2014 12:24

Czy dobrze czujesz się w kontaktach z innymi ludźmi i masz pewność siebie? Jeśli tak to możesz się zastanowić nad takim kierunkiem jak doradztwo i coaching.
Aktualnie jest on możliwy do studiowania na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu ( tutaj jest info: http://www.wsnhid.pl/doradztwo-i-coaching.html ). Jest to w zasadzie jeden z niewielu kierunków humanistycznych , które moim zdaniem zapewniają dobre zatrudnienie ponieważ tak naprawdę to nie ma wielu coachów na rynku.A jak pewnie sama możesz zauważyć rozwój osobisty jest obecnie w cenie.


RE: Dobre studia humanistyczne - gatta - 31-08-2014 15:22

Hmmm po studiach humanistycznych trudno o pracę. Wszystko zależy od naszych predyspozycji. Znam takich, którzy po psychologii pracują w wielkich korporacjach. Można iść na coaching - to brzmi bardzo nowocześnie. Poza tym popularne jest dziennikarstwo i wspomniana przeze mnie psychologia.


RE: Dobre studia humanistyczne - dziewczynaszamana - 31-08-2014 22:10

Polecam dziennikarstwo Smile


RE: Dobre studia humanistyczne - Ewa89 - 05-09-2014 11:33

dziennikarstwo ? i co Ty potem będziesz robić ? lepiej na informatykę


RE: Dobre studia humanistyczne - yoohoo - 19-11-2014 18:47

Informatyka to nie jest kierunek humanistyczny, chyba, że coś się zmieniło a ja o tym nie wiem ;D.


RE: Dobre studia humanistyczne - Drwal91 - 16-12-2014 14:02

Moja siostra studiowała resocjalizację ale nie może po niej stracić pracę. Dlatego wychodzę z założenia że studia humanistyczne nie są najlepszym pomysłem.


RE: Dobre studia humanistyczne - Spock - 30-12-2014 18:15

z tego co wiem to: resocjalizacja, pedagogika to dobre kierunki, ale wiadomo, ze wiele zależy od twoich zainteresowań

[Obrazek: doktor.jpg]


RE: Dobre studia humanistyczne - Tadeusz24 - 07-01-2015 15:34

Z tego co wiem to słabo potem z pracą dlatego lepiej studiować już coś bardziej przyszłościowego. Bo przecież w dzisiejszych czasach trzeba patrzeć na zarobki


RE: Dobre studia humanistyczne - evi - 07-02-2015 19:15

studia na kierunku humanistycznym [undefined=undefined] to zły pomysl[/undefined], pomysl nad czyms sensowym, może dla Ciebie lepszy będzie jakiś kurs zawodowy?