Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
własna płyta - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Społeczeństwo i wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: własna płyta (/showthread.php?tid=1400)

Strony: 1 2


własna płyta - gustav - 28-08-2014 11:52

Wiecie może gdzie można nagrać własną płytę? jak to zrobić i ile to kosztuj? Mam zspół od pięciu lat i chcielibyśmy nagrać pierwszą płytkę.


RE: własna płyta - lilka91 - 28-08-2014 11:55

Nie wiem ile to może kosztować, ale pewnie nie mało. Moi znajomi nagrali płytę ale nie były to profesjonalne płytki i nie trafiły na rynek.


RE: własna płyta - charlotte - 28-08-2014 12:09

Jeśli nie masz kasy na nagranie płyty zawsze możesz spróbować zebrać ją na platformie Wspieram.to. Z tego co wiem z tej strony korzystały już takie zespoły jak Enej, Kamil Bednarek czy COMA. Może Tobie też się udaSmile najważniejsze to wierzyć w siebie i swoje możliwość. Tutaj masz adres strony jeśli się zdecydujesz na rejestrację https://wspieram.to/


RE: własna płyta - krox - 29-08-2014 10:04

Musielibyście mieć jakieś własne studio żeby coś nagrać , poszukajcie jakiejś wytwórni czy czegoś.


RE: własna płyta - dziewczynaszamana - 31-08-2014 22:17

Najpierw studio nagraniowe, żeby zrobić singiel Smile


RE: własna płyta - Bonaven - 14-01-2015 19:26

Sponsora, albo menagera to znajdzie studio, ale musicie być dobrzy Smile


RE: własna płyta - Madlen91 - 04-02-2015 11:40

No takich jak Wy jest tysiące więc małe szanse że uda się przebić. Niestety ten rynek rządzi się swoimi prawami Smile


RE: własna płyta - Beata.Rl - 16-02-2015 15:39

Myślę, że pytanie jest bardzo ogólnikowe. Do tego nagrania trzeba mieć własne utwory , bo jeśli chodzi o studia to myślę, ze nie będzie większego problemu, a szczegóły sama chciała bym znać jak to się robi krok po kroku


RE: własna płyta - Radik - 09-03-2015 10:36

Pewnie nie jest to takie proste... wiele osób próbuję się przebić ale to cieżki kawałek chleba


RE: własna płyta - charlotte - 19-10-2015 15:54

No niestety nie jest to prosta sprawa, ale jak ktoś bardzo chce nagrać własną płytę, ma talent to się wybije Smile