Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wasze ulubione tytuły - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Książki (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Wasze ulubione tytuły (/showthread.php?tid=14)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Wasze ulubione tytuły - gaudium - 29-04-2013 23:27

Ostatnio zdarzyło mi się przeczytać książkę pt. "Piąta fala pożądania", w której to bardzo odważnie i niekonwencjonalnie poruszane są sprawy sfery szeroko pojętej erotyki. Seria opowiadań obrazuje nam historie kobiet, które w niebywały sposób pokazują, jak ciekawą może być - i niepoznaną - ta partia naszego życia. Serdecznie polecam: http://org-aport.com/book19783562.php


RE: Wasze ulubione tytuły - olechowski.zbigniew - 21-10-2013 13:06

Moje ulubione.

Kocham Kinga, Coelho, lubię wszystkie detektywistyczne książki Christie - kryminały oraz horrory, obecnie czytam Dukaja i Stephenson'a Smile


RE: Wasze ulubione tytuły - lavendowa - 05-12-2013 14:44

1. Gra o Tron
2. Władca pierścieni
3. Millenium
4. Dallas'63
5. Pod kopułą

Moja ulubiona piątka Big Grin


RE: Wasze ulubione tytuły - juana - 20-02-2014 02:31

Pan Lodowego Ogrodu


RE: Wasze ulubione tytuły - melig - 20-02-2014 15:30

Upadek ,Autor:Slaughter Karin.
Współczesna Atlanta, stolica amerykańskiego Południa. Faith Mitchell agentka federalna pracująca w Biurze Śledczym Georgii, wraca spóźniona do domu, gdzie rano pod opieką matki zostawiła maleńką córeczkę, i trafia w sam środek rozgrywającej się tam właśnie tragedii. Widzi dziecko zamknięte w komórce na narzędzia, a za zakrwawionymi drzwiami domu natyka się na zmasakrowane zwłoki, bestialsko torturowanego mężczyznę oraz bandytę mierzącego do niej z pistoletu. Zaatakowana zabija obu mężczyzn. Przybyła wkrótce policja znajduje kolejne zwłoki w bagażniku stojącego przed domem samochodu i stwierdza, że matka Faith została uprowadzona. Faith zwraca się o pomoc do Willa Trenta z Biura Śledczego Georgii o pomoc w odnalezieniu porwanej. Razem odkrywają kręte tropy mrocznych wydarzeń sprzed dwudziestu lat, które nie oszczędziły w mieście nikogo. Rozwiązanie zagadki nie pozostawi im żadnego wyboru.


RE: Wasze ulubione tytuły - Wieloryb - 27-02-2014 22:40

Dan Brown - Cyfrowa Twierdza

Ogólnie lubię wszystkie książki Browna.


RE: Wasze ulubione tytuły - eminem - 14-10-2014 16:04

Brown pisze świetne książki które bardzo fajnie się czyta. Natomiast nie lubię twórczości Kinga.


RE: Wasze ulubione tytuły - ludzia - 26-03-2015 15:39

"Małomówny i rodzina" Małgorzaty Musierowicz.


RE: Wasze ulubione tytuły - Andres - 27-03-2015 14:16

Dawno niczego nie czytałem. Ale Wasze tytuły które podajecie mogą mnie do tego zachęcić


RE: Wasze ulubione tytuły - kostusia - 12-04-2015 17:44

Moim numerem jeden ostatnio jest książka Adama Amblera "Seksturysta". Książka przepełniona jest wątkami erotycznymi dzięki czemu jest ciekawsza. Pokazuje ona całkiem inny rodzaj turystyki.