Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wasze ulubione tytuły - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Książki (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Wasze ulubione tytuły (/showthread.php?tid=14)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Wasze ulubione tytuły - slash - 08-06-2012 22:05

Harry Potter-wszystkie części
Intruz
Anioły i demony
Kod da vinci
Pamiętnik narkomanki
i w ch*j książek biograficznych o moich ukochanych zespołach i pojedynczych wykonawcach,o tak,wszystkie autobiografie i biografie ,to jest to,co kocham Big Grin


RE: Wasze ulubione tytuły - Iron_Girl - 08-06-2012 23:08

Ostatnio przeczytałam Chemię Śmierci- Simon Beckett- świetna :3 a teraz jestem w trakcie czytania Pożeracza myśli- Steven Hall. Dawniej jeszcze czytałam świetną książkę Domek nad morzem nie pamiętam czyja.. Rolleyes


RE: Wasze ulubione tytuły - Henuttaunebu - 09-06-2012 01:27

Lśnienie Stephen'a King'a, jest świetna!


RE: Wasze ulubione tytuły - Lukitakino - 09-06-2012 01:51

Seria Metro, Przemytnik Cudu, Sorry


RE: Wasze ulubione tytuły - Regis - 09-06-2012 15:34

(08-06-2012 16:34)Bankai napisał(a):  Na starcie, nie lubię HP, czemu? Ponieważ w okół niego jest taki szał, że mnie do szału to doprowadza. Polacy podniecają się tym, a swoich książek Fantasy nie znają.

Ja mam 2 ulubione serie, no może 3 ^^

Nr 1. Saga Wiedźmińska by Andrzej Sapkowski
Nr 2. Saga Inkwizytorsa by Jacek Piekara
Nr 3. Trylogia Gildia Magów by Tuti Cadavan. (nie wiem czy dobrze zapisałem imię i nazwisko xD)

Tak polskie najlepsze polecam przeczytać jeszcze Achaje Ziemiańskiego Big Grin Śmiało może konkurować z wiedźminem Smile


RE: Wasze ulubione tytuły - Scelerisque - 12-06-2012 17:35

Wszystkie Harry Pottery <3


RE: Wasze ulubione tytuły - Kaczy - 13-06-2012 23:10

Ja jakoś nie pałałem zbytnio chęcią co do czytania. Ale ostatnio zacząłem czytać podróżnicze i historyczne książki Tongue zawsze to jakiś początek Tongue


RE: Wasze ulubione tytuły - MocnY - 16-06-2012 00:26

-cała saga o Wiedźminie
-Metro 2033
- Każda ksiażka Wojciecha Cejrowskiego
no i oczywiście saga o Jakubie Wędrowyczu Andrzeja Pilipiuka Smile


RE: Wasze ulubione tytuły - Jacky - 17-06-2012 16:08

Nie lubienie sagi Zmierzch, czy Harryego Pottera przez to że są to tytuły popularne moim zdaniem wiąże się z głupotą.

Generalnie trylogia Millenium jest świetnie napisana. Ja lubię mocne książki, toteż polecę wam American Psycho. Polecam też Życie - Keitha Richardsa, nawet jak ktoś nie słucha rollin stones'ów książka jest niesamowicie dobra Wink


RE: Wasze ulubione tytuły - Błażejuu - 19-06-2012 17:45

A ja tam lubię Harryego Pottera. Wszystkie części przeczytałem po kilka razy Smile