Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dobra kurtka przeciwdeszczowa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Dobra kurtka przeciwdeszczowa (/showthread.php?tid=1390)



Dobra kurtka przeciwdeszczowa - Dżej-Dżej - 20-08-2014 14:55

Hej, ostatnio znalazłem takie kurtki przeciwdeszczowe. Dużo jeżdżę w góry przez cąły rok więc potrzebuję czegoś konkretnego. Widze, że mają tam teraz spore promocje, dlatego mam pytanie, czy kurtki Dare2B które tam sa za ok połowę ceny to dobry wybór?


RE: Dobra kurtka przeciwdeszczowa - ludzia - 21-08-2014 14:24

Niestety nie wiem, czy to dobry wybór ale w sumie dzięki za przypomnienie o kurtce przeciwdeszczowej. Robi się coraz zimniej i coraz częściej pada, więc też musiałabym się w takową zaopatrzyć.


RE: Dobra kurtka przeciwdeszczowa - Dżej-Dżej - 22-08-2014 14:54

Nie ma za co Wink No nic, może ktoś inny miał do czynienia z tym producentem,bo nie powiem,cena kusi.


RE: Dobra kurtka przeciwdeszczowa - Bulbulator - 09-09-2014 12:41

Kupowałem Softshell z Dare2B i jak dla mnie naprawdę świetnie się sprawdza, firma jest zresztą dosyć znana za granicą, w Polsce może mniej, ale zdecydowanie polecam. Btw tez kupowałem w 8a, bo obecnie mają chyba najlepsze ceny na rynku jeśli chodzi o ekwipunek trekkingowy


RE: Dobra kurtka przeciwdeszczowa - 5teener - 09-09-2014 15:34

ja mam typowego misia padingtona Smile http://www.skapiec.pl/site/cat/537/comp/11190298 Tongue nie jest to moze szał, ale jest to tanie i na pewno chroni przed deszczem. Duzym plusem jest tez to,ze w torbie, plecaku itp. wszystko sie zmiesci bez najmniejszego problemu Smile


RE: Dobra kurtka przeciwdeszczowa - gatta - 10-09-2014 22:13

Moim zdaniem dobry wybór. Przy kurtkach przeciwdeszczowych najważniejsza jest membrana i kryte zamki oraz klejone szwy. Ja lubię też, gdy kaptur ma daszek.


RE: Dobra kurtka przeciwdeszczowa - pewos - 06-02-2017 01:52

Starsze modele kurtek nike są dość porządne.


RE: Dobra kurtka przeciwdeszczowa - dziewczynaszamana - 06-02-2017 16:08

Ja muszę znaleźć taką kurtkę na wiosnę.


RE: Dobra kurtka przeciwdeszczowa - luca185 - 24-02-2017 00:11

Do takiej kurtki przyda Ci się dobry plecak, aby nie przemakał. Wiele takich plecaków skórzanych widziałam w sieci. Może kup przy okazji sobie coś na wyprawy, do pracy czy na studia przyda się taki.