Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Prezent dla niej bez okazji - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Prezent dla niej bez okazji (/showthread.php?tid=1367)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Prezent dla niej bez okazji - bielas - 25-06-2018 22:29

Moja dziewczyna interesuje się lotnictwem i posiada masę modeli samolotów, sam już nie wiem jakie ma, a jakich jeszcze nie. Po długim poszukiwaniu znalazłem taką stronę z modelami rc https://fashally.com/pl/c/Modele-RC/55 co o tym myślicie?


RE: Prezent dla niej bez okazji - talassa - 04-07-2018 16:12

Sprzęt do układania włosów też będzie fajny, super urządzenia ma babyliss, niezłą maja tą serię z czujnikiem temperatury, mniej obciąża włosy, bo w trakcie suszenia czy prostowania bo mają tam kilka urządzeń sprzęt skanuje ileś tam razy wlosy i sprawdza ich temperaturę


RE: Prezent dla niej bez okazji - moniczka94 - 05-07-2018 01:52

Wydaje mi się, że każdej kobiecie spodoba się na pewno bielizna. Daj jej ją w niespodziewanym momencie, a strasznie się ucieszy i będzie zaskoczona.





pellet


RE: Prezent dla niej bez okazji - bans - 05-07-2018 18:59

Hej! Mam do Was niewielkie kwestię. Zaraz będę musiał nabyć jakieś ciekawe prezenty. Czy macie może w tej kwestii jakieś doświadczenie i wiecie co warto byłoby nabyć? Przeszukałem trochę w Necie i odkryłem np. kąpielówki męskie nike. Warto to kupić na podarunek?


RE: Prezent dla niej bez okazji - praktyczny - 06-07-2018 14:14

Jeżeli chodzi o prezent dla niej, to może masażer do stóp? Kobiety często chodzą w niewygodnych butach, więc relaks wskazany. Z drugiej strony już Chińczycy stwierdzili, że masaż stóp ma wpływ też na inne partie ciała.


RE: Prezent dla niej bez okazji - fiona11 - 07-07-2018 16:06

uważam, że bielizna to zawsze świetny pomysł na upominek dla każdej kobiety Smile Super jakości bieliznę w wielu ciekawych fasonach znajdziecie np w warszawskim sklepie Lady's Place. Mają dwa sklepy - w centrum i na Tarchominie. To co jest wielkim atutem tego miejsca to także możliwość konsultacji z profesjonalną i doświadczoną brafitterką.


RE: Prezent dla niej bez okazji - dzony200 - 09-07-2018 14:12

Swojej kobiecie planuję kupić wino, dawno nie robiłem prezentów bez okazyjnych i czas to zmienić. Zastanawiam sie nad ich winem http://www.prosecco.pl/#produkty żona bardzo lubi dobre wino, więc upominek na pewno się sprawdzi.


RE: Prezent dla niej bez okazji - morin77 - 09-07-2018 16:58

moim, kobiecym, zdaniem, w formie prezentu dobrze sprawdza się biżuteria, książki, kosmetyki, jakieś dodatki do domu, coś z ubrań, o ile zna się gust, albo bilety do kina, zaproszenia na kolacje itp. Big Grin Ja chętnie przyjęłabym taki prezent od swojego faceta Big Grin


RE: Prezent dla niej bez okazji - Tomek320 - 16-07-2018 14:44

Serio dla Was tylko cena się liczyć? W tym wypadku najważniejszy jest gest... Komentarze w stylu "no to tani prezent wybrałeś" są żałosne


RE: Prezent dla niej bez okazji - anabell7 - 17-07-2018 10:58

Dokładnie - dla kobiety (przynajmniej dla mnie) liczy się gest - najważniejsze, że pamięta i robi coś w tę stronę Blush Romantyczna kolacja (samemu zrobiona) i do tego winko, tulasy i będzie przyjemnie Tongue