Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Rozwód przyjaciela - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Rozwód przyjaciela (/showthread.php?tid=1358)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Rozwód przyjaciela - elenka - 29-08-2017 18:33

Jak już mowa o dobrych detektywach to ja ze swojej strony polecam biuro detektywistyczne z Poznania http://www.secretspy.pl/. Dodatkowo mają dwie siedziby - we Wrocławiu i Lesznie. Pracują z osobami prywatnymi i firmami, są skutecznie i dyskretni a to dla mnie dwie najważniejsze cechy dobrego detektywa Smile


RE: Rozwód przyjaciela - ignorantka - 28-09-2017 23:10

Oho, widzę, że teraz jest moda na rozwody. Moja siostra się przymierza do tego kroku i szuka dobrego mecenasa. Jaki jest obecnie najlepszy adwokat od spraw rozwodowych z Warszawy? Nie musi być tani, dla siostry liczy się przede wszystkim skuteczność i umiejętność ugrania jak najwięcej. Dzieci nie mają, więc podejrzewam, że będzie nieczysta gra i wyciąganie brudów małżeństwa. Czy można tego w jakiś sposób uniknąć?


RE: Rozwód przyjaciela - kasiakr - 03-10-2017 14:08

Niestety też mam na koncie rozwód i muszę przyznać - dobry adwokat to podstawa. Na samym początku byłam zdezorientowana, zupełnie nie wiedziałam, za co zabrać się w pierwszej kolejności. Na szczęście wiele przydatnych informacji znalazłam na tym blogu. Może komuś z Was też się przyda


RE: Rozwód przyjaciela - Ernest - 07-11-2017 11:16

(28-09-2017 23:10)ignorantka napisał(a):  Oho, widzę, że teraz jest moda na rozwody. Moja siostra się przymierza do tego kroku i szuka dobrego mecenasa.
O rany... jak można pisać, że jest moda na rozwody? Czy to jest jakaś gra, zabawa? Rozwód to ostateczność, a nie zagrywka, że mi się nie podoba i zabieram swoje zabawki i idę sobie. Brałem niestety udział w rozwodzie mojej ulubionej cioci i było to dla mnie okropne przeżycie, a dla niej to już nie wspomnę. A co do samego adwokata, to ciocia wynajęła mecenasa Budrewicza (z Warszawy właśnie) i wiem, że bardzo dużo jej pomógł - wszystko dokładnie wytłumaczył, nakreślił różne możliwości rozwiązania problemów no i nakreślił jej strategię działania. Dzięki temu ciocia czuła sie pewniej i wiedziała, że ma wsparcie profesjonalisty.


RE: Rozwód przyjaciela - wotciarz - 07-11-2017 13:57

Wiesz co rozwód to ciężka sprawa. Może poza adwokatem będzie mu potrzebny psychoterapeuta Warszawa ? Wiem, że to może wydawać się śmieszne ale wiele osób sobie z tym nie radzi i czasem pomoc psychologa jest nieoceniona. Zapytaj, może on tego potrzebuje właśnie.


RE: Rozwód przyjaciela - Klaudia91 - 08-11-2017 14:53

póki nie sprawdzisz tej kancelarii, to niestety się nie dowiesz czy jest dobra ;/


RE: Rozwód przyjaciela - magda906 - 27-02-2018 22:48

(03-10-2017 14:08)kasiakr napisał(a):  Niestety też mam na koncie rozwód i muszę przyznać - dobry adwokat to podstawa. Na samym początku byłam zdezorientowana, zupełnie nie wiedziałam, za co zabrać się w pierwszej kolejności. Na szczęście wiele przydatnych informacji znalazłam na tym blogu. Może komuś z Was też się przyda

Też czytałam na stronie Kancelarii wpisy w temacie rozwodów i alimentów na dzieci, Wiem więcej, ale bez wsparcia prawnika z Kancelarii Cejrowski z Tczewa nie byłabym w tym miejscu, w jakim jestem teraz - na finiszu batalii o rozwód, opiekę nad dzieckiem i alimenty. czeka mnie jeszcze podział majątku... Trudne, kosztowne i nerwowe jak nie wiem sprawy ale warto było.


RE: Rozwód przyjaciela - Dragon_ - 07-03-2018 13:48

Przy rozwodzie na pewno przyda się fachowa pomoc adwokata lub radcy prawnego. Jeśli nie wiecie jak się za to zabrać zachęcam do odwiedzenia http://obsluga-prawna24.pl/. Jest tam bardzo ciekawy artykuł o rozwodzie oraz o tym jak przygotować się na pierwsze spotkanie z prawnikiem Smile


RE: Rozwód przyjaciela - Pacieciu2 - 18-03-2018 14:03

Ja bardzo polecam https://agencja-arcanus.pl/. Moim zdaniem to najlepszy detektyw w Częstochowie. Byłem zmuszony skorzystać z jego pomocy w trakcie rozwodu. Niestety się okazało, że moje przypuszczenia były słuszne i miałem niezbite dowody na zdradę żony...


RE: Rozwód przyjaciela - helena_trojanska - 10-04-2018 09:14

A może zamiast podawać namiary na detektywa dobrze byłoby polecić psychologa? W takich stresowych sytuacjach człowiek zwykle sobie nie radzi. Proponuję odwiedzić psychologa w Warszawie Klinika PsychoMedic.pl Słyszałam same pozytywne opinie o tym miejscu.