Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Horror jaki polecacie ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Film (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Horror jaki polecacie ? (/showthread.php?tid=133)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Horror jaki polecacie ? - kamil940019 - 28-06-2012 21:11

Ja pamiętam najśmieszniejszy horror życia Big Grin
Noc Rekinów 3D
Nic nie pobije jednej sceny
Jakiś murzyn (nie pamiętam imienia) któremu rekin odgryzł rękę i zabił dziewczynę:
"Prawo ulicy mówi, że gdy zabiją jednego z naszych, my musimy zabić jednego z nich"
Po czym zabił rekina
Dzidą
lol


RE: Horror jaki polecacie ? - Osx - 13-07-2012 18:50

O.o Nikt nie wymienił Resident Evil. Oglądałem części od 1 do 4 i polecam. To film o zombie i radzę oglądać od pierwszej części, bo każda następna jest ciągiem dalszym poprzedniej. Jest jeszcze piąta część ale nie oglądałem. Tongue Naprawdę fajny film.


RE: Horror jaki polecacie ? - StaryGrom - 16-08-2012 23:35

Nie wiem, czy do horrorów można to zaliczyć, ale jako czarna komedia/gore z horrorowym klimatem: Martwica Mózgu (Braindead). Totalny klasyk, film Jacksona z 1992 roku. Mniej wrażliwi niech oglądają (bo obejrzeć TRZEBA! Big Grin) z wiadrem bądź papierową torbą. Wiadomo na co.
Chyba najlepsza parodia filmów o zombiakach, Zombieland czy Wysyp Żywych Trupów to przy tym grzeczne filmy dla dzieci przed lulu Wink.

A o dobry horror w sumie coraz trudniej, wszędzie te slashery, tam głowa, tam flaki, fajnie by było zobaczyć coś z klimatem pierwszego Obcego (wiem, sci-fi, nie horror, ale klimatem miażdży) albo... O! Właśnie, "Coś" Carpentera ktoś oglądał?


RE: Horror jaki polecacie ? - scrappy - 18-08-2012 00:40

(16-08-2012 23:35)StaryGrom napisał(a):  "Coś" Carpentera ktoś oglądał?

ja : D
masz rację, porządny film, dawno takiego nie widziałam.

a z obejrzanych to: Piła, Sierociniec, Rec, Paranormal Activity, Wzgórza mają oczy i Ring.
wiem, że niektóre takie słabsze, ale lubię (;


RE: Horror jaki polecacie ? - Niesmialy - 18-08-2012 02:43

(16-08-2012 23:35)StaryGrom napisał(a):  "Coś" Carpentera ktoś oglądał?


A kto nie ogladal?? ;p

Scrappy zapomniala o quarantine, Nightmare of elm street, i Friday the 13th Smile


RE: Horror jaki polecacie ? - PARABOLAN - 18-08-2012 22:48

nie przebity po wsze czasy egzorcyzmy emillie rose


RE: Horror jaki polecacie ? - jqtnm - 28-09-2012 10:21

shutter! Smile


RE: Horror jaki polecacie ? - Spartanka20 - 27-09-2013 21:59

(28-06-2012 21:11)kamil940019 napisał(a):  Ja pamiętam najśmieszniejszy horror życia Big Grin
Noc Rekinów 3D
Nic nie pobije jednej sceny
Jakiś murzyn (nie pamiętam imienia) któremu rekin odgryzł rękę i zabił dziewczynę:
"Prawo ulicy mówi, że gdy zabiją jednego z naszych, my musimy zabić jednego z nich"
Po czym zabił rekina
Dzidą
lol

buahahha, serio? Nie widziałam tego


RE: Horror jaki polecacie ? - Edwin665 - 04-10-2013 16:17

Ostatnio oglądałem "Sninister" - nie pamiętam jaka jest polska nazwa, w każdym razie grał tam Ethan Hawke. Rzecz o demonie prześladującym dzieci. Parę razy podskoczyłem a oglądałem w nocyBig Grin


RE: Horror jaki polecacie ? - Mariza - 19-12-2013 10:59

chyba porządnego horroru nie widziałam jeszcze