Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Horror jaki polecacie ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Film (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Horror jaki polecacie ? (/showthread.php?tid=133)

Strony: 1 2 3 4 5


Horror jaki polecacie ? - Demolition Man - 10-06-2012 12:49

Tak jak w temacie jednak chodzi mi o dobre kino grozy, dodam że obejrzałem wiele i liczę na jakiś orginalny tytuł. A może inaczej wymienię filmy które obejrzałem ;p

Sierociniec, Piły, let me in, drogi bez powrotu, swit żywych trupów, amitivile, egzorcyzmy emili rose, egzorcyzmy jakieś tam mils, piątek 13-tego, koszmary z ulicy więzów, smentarze dla zwierząt, martwica mózgu, ręka boga, zodiak, oczy juli, opowieśc o trzech siostrach, teksańska masakra, wolf creak, rec , dom usherów, the cat, kobieta w czerni, eksperyment jakiś tam w niemczech, dziecko rosmery, hary angel , wzgórza mają oczy, oszukać przeznaczenie, blair witch project, paranormale wszystkie, udreczeni, horrory na podstawie powieści kinga, wakewood, siedem, liczba 23, coś, obcy, autostopowicz , lustra, ringi, klątwy.
I nie lubię filmów typu gore. Teraz myślę że jak ktoś coś dobrego oglądał to będzie to orginalny tytuł choć nie wykluczone że i to obejrzałem ;p

Czekam na propozycje Big Grin

PS przepraszam za literówki w tytułach - czyste lenistwo Big Grin


RE: Horror jaki polecacie ? - Pa1n - 10-06-2012 13:28

Grave Encounters,Groteska,Zejście,7 dni,The Torture,Pluje na twoj grob

Napisałeś,że nie lubisz gore a martwica mózgu to najwieksza klasyka kina gore XDD


RE: Horror jaki polecacie ? - Misterio - 10-06-2012 13:28

Klątwa wersja Japońska Tongue Najlepszy horror na ziemi i jeden z 3 po którym mnie ciary przechodziłyTongue


RE: Horror jaki polecacie ? - Demolition Man - 10-06-2012 13:41

(10-06-2012 13:28)Pa1n napisał(a):  Grave Encounters,Groteska,Zejście,7 dni,The Torture,Pluje na twoj grob

Napisałeś,że nie lubisz gore a martwica mózgu to najwieksza klasyka kina gore XDD

Zjeście oglądałem, Pluje na twój grób też reszte obczaję ;p

Co do martwicy mózgu to mi się podobało jako komedia nie film gore ;p


(10-06-2012 13:28)Misterio napisał(a):  Klątwa wersja Japońska Tongue Najlepszy horror na ziemi i jeden z 3 po którym mnie ciary przechodziłyTongue

Nie oglądam wyłącznie amerykańskich remake, zresztą wymieniłem klątwę jako obejrzany film Big Grin


RE: Horror jaki polecacie ? - Henuttaunebu - 10-06-2012 13:53

Uwielbiam horrory *-* Silent Hill oglądałeś? Też niezły Big Grin


RE: Horror jaki polecacie ? - Demolition Man - 10-06-2012 14:00

(10-06-2012 13:53)Henuttaunebu napisał(a):  Uwielbiam horrory *-* Silent Hill oglądałeś? Też niezły Big Grin

No ba, świetny film Big Grin


Dużo oglądałem dlatego teraz ciężko mi znaleść coś wartościowego ;/


RE: Horror jaki polecacie ? - Henuttaunebu - 10-06-2012 14:06

No to nam również będzie trudno Tobie coś zaproponować Big Grin
Proponuje oglądnąć koncert Justina Biebera, świetny horror polecam Wink


RE: Horror jaki polecacie ? - Demolition Man - 10-06-2012 14:25

Nie na to to ja mam za słaby żołądek Big Grin


RE: Horror jaki polecacie ? - Misterio - 10-06-2012 14:54

(10-06-2012 13:41)Demolition Man napisał(a):  
(10-06-2012 13:28)Pa1n napisał(a):  Grave Encounters,Groteska,Zejście,7 dni,The Torture,Pluje na twoj grob

Napisałeś,że nie lubisz gore a martwica mózgu to najwieksza klasyka kina gore XDD

Zjeście oglądałem, Pluje na twój grób też reszte obczaję ;p

Co do martwicy mózgu to mi się podobało jako komedia nie film gore ;p


(10-06-2012 13:28)Misterio napisał(a):  Klątwa wersja Japońska Tongue Najlepszy horror na ziemi i jeden z 3 po którym mnie ciary przechodziłyTongue

Nie oglądam wyłącznie amerykańskich remake, zresztą wymieniłem klątwę jako obejrzany film Big Grin

Wiesz wszyscy mówią że widzieli klątwe ale amerykańska wersja jest dla mnie jak komedia;p Japońskie wersje horrorów są o niebo lepsze;p


RE: Horror jaki polecacie ? - Demolition Man - 10-06-2012 14:58

(10-06-2012 13:28)Misterio napisał(a):  Klątwa wersja Japońska Tongue Najlepszy horror na ziemi i jeden z 3 po którym mnie ciary przechodziłyTongue

To mi wymień 2 pozostałe po których Cię ciary przechodziły Big Grin