Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Motocykle - macie? planujecie kupić? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Motoryzacja (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Motocykle - macie? planujecie kupić? (/showthread.php?tid=1310)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Motocykle - macie? planujecie kupić? - macissrew - 16-02-2018 13:44

Ja planuję kupić Hondę Hornett ale nie wiem czy mi wystarczy kasy Sad


RE: Motocykle - macie? planujecie kupić? - Młoda_90 - 19-02-2018 14:42

Ja już mam swój jednośladowiec, który dostałam od narzeczonego. Teraz szukam odpowiednich akcesorii, dzięki którym będę mogła na wiosnę dojeżdżać nim na uczelnie. Fajną ofertę ma ten sklep > http://moto-obroty.pl , nie sądzicie ? Dawno nie widziałam takiego sklepu wyposażonego w tak różnorodne produkty. Mają chyba wszystko i to po świetny cenach. Chyba jutro do nich podjadę i zrobię "małe" zakupy na wiosnę.


RE: Motocykle - macie? planujecie kupić? - wotciarz - 17-03-2018 15:25

Hejka!
A macie moze zamontowane swoich jednosladach owiewki motocyklowe ? Ja mysle wlasnie nad zakupem takiej i zamontowaniu. Sezon mozna uznac za rozpoczety, wiec chcialbym podniesc komfort jazdy. Standardowa szyba jest za niska wg mnie (z tego co wyczytalem to powinna siegac mi do nosa, a siega nizej). Takie owiewki do motocykli to dosc tania opcja - ale podnosi komfort jazdy (jezdzilam na motorze z owiewka i bez).


RE: Motocykle - macie? planujecie kupić? - EmmiliaF - 19-03-2018 12:31

Myślę, że owiewki to całkiem fajna opcja. Jak wsiadłam na turystyka z taką owiewką to komfort jazdy był nie do opisania. Jak się porówna jazdę bez, a jazdę z owiewką to niebo, a ziemia Wink Ja to jednak i tak preferuje inne maszyny, terenowe crossy. Mam w garażu parę i teraz przy nich dłubie. Sporo rzeczy sama robie, częście kupuje przez neta, w sklepie enduro7.pl Jak ktoś ma cierpliwość i zna się trochę na rzeczy to polecam.


RE: Motocykle - macie? planujecie kupić? - Edytamaciuś - 19-03-2018 20:40

(28-06-2014 13:25)Spock napisał(a):  Wątek dla fanów jednośladów - chwalcie się jakie motocykle macie, co w nich lubicie. A może planujecie kupić motocykl?
Może ja zacznę - mnie pociągają szybkie motocykle. Na razie zbieram na Kawasaki Ninja 300, oczywiście używane. W przyszłości, jak będę miał trochę więcej doświadczenia i pieniędzy to kupię sobie jakiegoś nakeda np. Kawasaki Z1000.

Jak już kupujesz motor to skorzystaj z porad w doborze kurtki tutaj http://brzeg.riders.pl/uncategorized/jak-wybrac-kurtke-na-sportowy-motocykl/ Bezpieczna jazda to podstawa a porządna kurtka to zwiększone bezpieczeństwo w razie wypadku.


RE: Motocykle - macie? planujecie kupić? - witulek861 - 19-03-2018 22:59

Szukasz elementów dodatkowych do motocyklu? Jeżeli tak to możemy śmiało polecić ofertę sklepu moto-obroty.pl. To idealne miejsce dla fanów 2 kółek z okolic Poznania.


RE: Motocykle - macie? planujecie kupić? - dariuss - 15-04-2018 18:20

Planuje kupić jakaś lepsza maszynę, ostatanio nawet czytałem na temat dominar 400 co sądzicie o nim ?


RE: Motocykle - macie? planujecie kupić? - karateka123 - 18-04-2018 00:42

Właśnie zrobiłem prawo jazdy na motocykl i planuję zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt i akcesoria. Ciekawi mnie, jakie marki wybieracie i gdzie kupujecie odzież motocyklową? Znalazłem w internecie sklep https://moto-tour.com.pl/pol_m_Dla-motocyklisty_Spodnie-motocyklowe_Spodnie-jeans-14135.html który ma bardzo dobre opinie tylko nie bardzo wiem, co kupić w pierwszej kolejności.


RE: Motocykle - macie? planujecie kupić? - Polariw - 22-04-2018 00:13

Ja jestem świeżo upieczonym posiadaczem prawka na motor, i właśnie planuję kupić swoją maszynę. Patrzyłem na Dominara 400 , co o nim sądzicie ?


RE: Motocykle - macie? planujecie kupić? - somapolmg - 23-04-2018 19:19

(22-04-2018 00:13)Polariw napisał(a):  Ja jestem świeżo upieczonym posiadaczem prawka na motor, i właśnie planuję kupić swoją maszynę. Patrzyłem na Dominara 400 , co o nim sądzicie ?

całkiem dobry wybór na pierwszy motor. Jest dość tani i fajnie się prowadzi