Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak stać sie bardziej pewnym siebie ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dojrzewanie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Jak stać sie bardziej pewnym siebie ? (/showthread.php?tid=1292)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak stać sie bardziej pewnym siebie ? - Maturzysta - 09-12-2015 11:36

Moją zmorą bardzo długo był trądzik różowaty Traciłem przez to dużo w swoich oczach a pewność siebie spadała do zera. Ale mam już odpowiednie kosmetyki po wielu próbach i skóra zaczyna być w coraz lepszym stanie. Czytam też dużo na temat akceptacji siebie, motywacji itp. To mi pomaga.


RE: Jak stać sie bardziej pewnym siebie ? - mappa - 11-12-2015 13:04

cwiczenie przed lustrem pomaga, zajęcie się hobby tez jest wspierające i uprawianie sportu..


RE: Jak stać sie bardziej pewnym siebie ? - demondi - 13-12-2015 22:37

To przychodzi z wiekiem. W pewnym momencie pojmiesz, że nie ma potrzeby się denerwować i szukać w sobie minusów.


RE: Jak stać sie bardziej pewnym siebie ? - Wandi - 15-12-2015 13:35

Dokładnie. Smile a z drugiej strony fajnie też starać się mieć jak największy kontakt z ludźmi, jeśli trzeba o coś zapytać to nie ma sensu się denerwować, trzeba próbować się otwierać i z wiekiem będziesz już na spokojnie sobie radziła. Smile


RE: Jak stać sie bardziej pewnym siebie ? - Konstantro - 17-12-2015 16:35

Ale ważne też są naturalne predyspozycje. Niektórym żadne ćwiczenia nie pomogą.


RE: Jak stać sie bardziej pewnym siebie ? - helmor - 21-12-2015 14:26

Coś w tym jest. Niektórzy są niezbyt pewni siebie z natury.


RE: Jak stać sie bardziej pewnym siebie ? - Cegii - 22-12-2015 10:40

No tak, ale zamykanie się w domu i brak próby przełamania tego na pewno nie pomogą. Także zalecam jednak próbować.


RE: Jak stać sie bardziej pewnym siebie ? - Garollo - 29-12-2015 08:14

Ja się stałem bardziej pewny siebie od czasu jak prowadzę wynajem nieruchomości rentierskie i mam z tego sporo kasy dzięki czemu nic nie jest mi straszne Big Grin


RE: Jak stać sie bardziej pewnym siebie ? - fioletowa - 30-12-2015 22:44

Pewność siebie można wypracować, możesz nagrywać swoje wypowiedzi na kamerkę potem oglądać i wyciągać wnioski z błędów, które popełniasz, osoby bardziej świadome siebie są odważniejsze i pewne siebie. Wpływ też na poczucie własnej wartości ma nasz wygląd: włosy, paznokcie, skóra i ubranie. Zaniedbana skóra czy przebarwienia po trądziku również wpływają niekorzystnie na poczucie własnej wartości. Dla osób nieśmiałych są warsztaty motywacyjne.


RE: Jak stać sie bardziej pewnym siebie ? - Warmannz - 07-01-2016 03:41

Najlepiej najść się sera i wtedy masz gwarancję pewności !