Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Przyjaciółkii ,... - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Przyjaciółkii ,... (/showthread.php?tid=121)



Przyjaciółkii ,... - aire - 09-06-2012 21:18

Chodzi ze mną do klasy taka dziewczyna - Gaba. Przyjaźnimy się od zerówki Była na mnie bardzo zła gdy zaprzyjaźniłam się z inną dziewczyną - Beatą.. Ostatnio Gaba i Natala się pokłociły (one też są przyjaciółami). Natala chce żebym była po jej stronie i Gaba też tego chce. Tylko, ze gabie mniej ufam niż natali . Tym bardziej gaba .. ostatnio dużo razy mnie zawiodła. I bardzo często kłamie mi prosto w oczy.. Myślicie, ze powinnam ponownie zaufać gabie czy budować zaufanie wobec Natalii.?


RE: Przyjaciółkii ,... - Bankai - 09-06-2012 21:25

Po prostu w to się nie mieszaj albo spróbuj obie pogodzić, to byłby najbardziej wyszukany sposób ^^


RE: Przyjaciółkii ,... - Gosiaaczek_ - 09-06-2012 21:30

Nigdy nie mieszaj się w takie kłotnie, przeważnie będą się kończyć tak że będzie to twoja wina. Powiedz że dopóki one sie kłócą nie będzie po żadnej stronie, i to będzie najsprawiedliwsza decyzja. Albo je razem pogódź, nie ma innego wyboru.


RE: Przyjaciółkii ,... - aire - 09-06-2012 21:33

ale one nie chcą się pogodzić. Tzn. Gaba chce ale natala jest na nią wściekła


RE: Przyjaciółkii ,... - Bankai - 09-06-2012 21:36

No to przekonaj tą jedną, że niepotrzebnie się wścieka, żeby to sobie wytłumaczyły, a nie skakały sobie do gardeł ^^


RE: Przyjaciółkii ,... - aire - 09-06-2012 21:41

Postaram sie Big Grin dziękuję Big Grin


RE: Przyjaciółkii ,... - Regis - 09-06-2012 21:42

Najlepszym wyjściem byłoby pogodzenie ich. Nie znam się na kobiecej polityce więc nic więcej Ci nie poradzę Wink


RE: Przyjaciółkii ,... - aire - 09-06-2012 21:45

hah .. Tongue ok. ale i tak dziękuję Big Grin


RE: Przyjaciółkii ,... - Gosiaaczek_ - 09-06-2012 22:03

Myśle że pomogliśmy i temat można zamknąć Big Grin


RE: Przyjaciółkii ,... - zajarana_czekolada - 09-06-2012 22:53

Nie mieszaj się w to. wszystko wyjaśnione temat można zamknąć Smile