Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
galerie aukcyjne :) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Komputery&Internet (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: galerie aukcyjne :) (/showthread.php?tid=1186)



galerie aukcyjne :) - mich325 - 26-03-2014 20:44

Hej. Ostatnio często mam do czynienia z aukcjami dlatego chciałbym sobie nieco ułatwić sprawę i skorzystać z jakiejś fajnej stronki oferującej tworzenie paneli allegro. Niestety średnio orientuje się w tym temacie dlateg o liczę na waszą pomoc. Korzystał może ktoś z was już z sellbooster.pl?


RE: galerie aukcyjne :) - luca185 - 29-03-2014 00:49

Tak,ja korzystałem z sellbooster.pl Fajny generator zdjęć, pakiety również nie są drogie. Zaletą przede wszystkim jak dla mnie jest szybkość serwerówTongue Jak dla mnie warto skorzystaćSmile


RE: galerie aukcyjne :) - mich325 - 29-03-2014 13:34

Hmm, również ważna jest dla mnie szybkość ładowania zdjęć. Korzystałem wcześniej z kilku innych generatorów, ale czasami na załadowanie zdjęcia musiałem czekać, czekać i czekać... Jeśli chodzi o pakiety na sellbooster.pl.. Z której opcji korzystasz?


RE: galerie aukcyjne :) - luca185 - 30-03-2014 13:06

Ja na razie wybrałem tą najtańszą opcję na sellbooster.pl i w zupełności mi wystarcza. Oczywiście wszystko zależy od tego jak często wystawiasz na aukcjach, tak jak już wspomniałem ceny tak czy siak nie są wysokie Smile


RE: galerie aukcyjne :) - mich325 - 31-03-2014 13:18

Tak jak już wcześniej wspomniałem ostatnio coraz częściej korzystam z aukcji allegro i potrzebuję galerii do nich... Też chyba na razie skuszę się na ten najtańszy pakiet na sellbooster.pl, a jeśli wszystko będzie okej dopłacę tę parę złotych i wezmę tą opcję z większą ilością aukcji Smile


RE: galerie aukcyjne :) - kalka - 04-09-2014 11:15

A nie lepiej skorzystać z darmowej opcji dodawania zdjęć na allegro? U mnie sprawdza się to znakomicie i łatwo omijam wszelkie dodatkowe opłaty.