Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Szkolenie ISO - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Szkolenie ISO (/showthread.php?tid=1141)



Szkolenie ISO - sunandflower - 07-03-2014 13:33

Znacie jakąś firmę, która może przeprowadzić szkolenie ISO?


RE: Szkolenie ISO - julian94564 - 12-11-2017 14:20

Jest tych firm teraz cholernie dużo więc na pewno znajdziesz coś dla waszej firmy Big Grin.


RE: Szkolenie ISO - Magdula88 - 13-11-2017 18:19

Ja mogę wam polecić jedną firmę która organizuje szkolenia dla osób indywidualnych jak i dla firm. Znajoma korzystała z bardzo ciekawego szkolenia u nich - trening osobowości. Możecie tam nauczyć sie wyrażać siebie i asertywności. Szczegółów dowiecie się więcej na stronie firmy Witalni, polecam


RE: Szkolenie ISO - fiona11 - 30-11-2017 23:18

A słyszeliście o symulacji biznesowej polegającej na prowadzeniu firmy w sieci ? Organizuje je GMC Poland , skierowane jest przede wszystkim do pracowników firm i studentów, ale uważam to za ciekawy sposób na sprawdzenie oraz nabycie umiejętności. Więcej dowiecie się na http://gmcpoland.pl/ .


RE: Szkolenie ISO - Tereska087 - 07-12-2017 23:10

A o jakie dokładnie szkolenie Ci chodzi? Z której normy chcesz się szkolić, bo trochę ich jest? Mogę polecić na przykład szkolenia ISO 17025. Są to bardzo fajnie prowadzone szkolenia, gdzie bardzo dobrze poznacie wymagania normy, oraz to jak łączy się z normą ISO 9001. Ważne, żeby wymagania normy były omówione w przystępny sposób, bo inaczej niestety ta wiedza nie trafi do głowy i się nie utrwali.


RE: Szkolenie ISO - fatyka - 28-07-2023 14:18

A co powiecie w ogóle na szkolenie z autoprezentacji ? Szczerze mówiąc sama mam w planach postawić na ofertę tej firmy, dodatkowo jednak tutaj szkolenia odbywają się na naprawdę wysokim poziomie co jest też ważne