Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Przeprowadzka - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Społeczeństwo i wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Przeprowadzka (/showthread.php?tid=1099)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Przeprowadzka - anastazja4390 - 23-01-2014 18:27

Moi rodzice kupili mieszkanie http://masterminvest.pl/inwestycje_zrealizowane/poznan_uminskiego_21/ wszystko super. Jest bardzo ładne, bez problemów się obyło z papierkowymi sprawami, wiec powinnam się cieszyć. Ale ja nie chcę się przeprowadzać i zostawiać swoich przyjaciółSad


RE: Przeprowadzka - Wawrinek - 24-01-2014 17:15

Nie jest łatwo a daleko się macie przeprowadzić ? zawsze możesz mieć kontakt ze znajomymi przez internet , chyba że nie tak daleko się przeprowadzasz to będziesz mogła się z nimi normalnie widywać. Smile


RE: Przeprowadzka - drzewo - 27-02-2014 18:11

Miałem ten sam problem jak opuszczałem Poznań wyjeżdżając do Wawy. Pierwsze 2 miesiące to męczarnia, a potem pokochałem Stolicę Big Grin Będzie dobrze ;-)


RE: Przeprowadzka - jziomek - 03-03-2014 16:48

przeprowadzka to nie koniec świata, jakbys jechala za granice to co innego byloby gorzej a tak to autobus, pociag, auto i jestes :)


RE: Przeprowadzka - Wieloryb - 07-03-2014 13:23

Ja w swoim życiu zaliczyłem dwie przeprowadzki. Nie było łatwo zostawiać starych znajomych, ale świat się na tym nie kończy. Obecnie przeprowadzki są łatwiejsze niż jeszcze 10-20 lat temu. Teraz można zostać w kontakcie ze starymi przyjaciółmi dzięki sieci. A nowych łatwo poznać Smile


RE: Przeprowadzka - DamianG - 03-07-2014 09:32

ja już 4 razy się przeprowadzałem a wszystko oczywiście to wina rodziców bo niby kogo innego... tutaj niby jacyś kumple itp i nagle trzeba to zostawić i tak 4 razy


RE: Przeprowadzka - kostusia - 08-04-2015 15:11

Są firmy, które zajmują się przewozami i też pewnie można wynająć takiego busa na przewiezienie większych mebli.
Szczególnie gdy na przykład przeprowadzamy się za granicę można sobie wynająć i pewnie wyjdzie taniej niż kupowanie nowych mebli. wystarczy wpisać sobie w internet przewozy Belgia, albo busy Niemcy, zależy gdzie się wyprowadzamySmile


RE: Przeprowadzka - Franky - 22-04-2015 11:44

Szukam takiej firmy w Trójmieście. Ktoś coś poleca ?


RE: Przeprowadzka - kostusia - 24-04-2015 14:12

Może dobrze by było po prostu zamiast gotowej firmy przeprowadzkowej wynająć jakiegoś busa do przewiezienia tych rzeczy. Zerknij sobie na ofertę tej firmy vico-transport.pl nie wiem czy oni akurat zajmują się też przeprowadzkami ale na pewno wiem, że wynajmują busy więc może będzie to tańsza opcja.


RE: Przeprowadzka - loriena - 31-07-2015 23:00

Ja już cztery razy się przeprowadzałam, więc wiem jakie to stresujące i wyczerpujące. Ostatni raz przeprowadzałam się w Krakowie z firmą http://przeprowadzki-tomtrans.pl/ i przynajmniej wszystko potoczyło się w miarę szybko i bez żadnych strat. Wcześniej zdarzyło mi się przeprowadzać na własną rękę i to był jakiś koszmar.