Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co wybrać. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Co wybrać. (/showthread.php?tid=108)

Strony: 1 2


Co wybrać. - zajarana_czekolada - 09-06-2012 14:56

Mam problem bo już od kilku lat mam okres, ale często źle wybieram podpaski jak wybiorę normalne, to mam mocnyConfused. Ostatni moja matka zauważyła że męczę się z podpaskami i poleciła mi tampony, kilka razy już używałam ich, ale nie wiem czy to dobry wybór. Nawet lepiej się w nich czuje i jest mi lżej. Jak wy sądzicie ?


RE: Co wybrać. - Henuttaunebu - 09-06-2012 15:19

Jeśli boisz się tamponów, to kupuj Always Ultra na noc. Są długie, lepiej wchłaniają.
Ale musisz wybrać to w czym czujesz się bardziej komfortowo.


RE: Co wybrać. - Gosiaaczek_ - 09-06-2012 15:32

W czasie kupowania sprawdź czy dobrą grubość wziełaś, kup sobie dwa rodzaje, na rano i na noc. w czasie mocnego, to noc a lekkiego to rano Smile


RE: Co wybrać. - Henuttaunebu - 09-06-2012 15:39

Te na noc są najlepsze. Zazwyczaj na opakowaniu jest napisane na jaki rodzaj miesiączki są one przeznaczone. Od 1 do 5 kropelek bodajże. Kupuj te na pięć, wtedy nie będziesz mieć problemu.


RE: Co wybrać. - Gosiaaczek_ - 09-06-2012 15:42

to może też zależeć który dzień okresu masz.


RE: Co wybrać. - Zepsuta. - 09-06-2012 16:24

Kup sobie 2 paczki podpasek, jedna z 5 kropelkami a druga np z 3 Smile i używaj ich zależnie od tego jak bardzo krwawisz


RE: Co wybrać. - Moniika - 11-06-2012 22:04

popieram Zepsutą, skoro masz taki problem może najlepiej używaj dwóch rodzajów, ja mam osobno na noc i na dzień, ale gdy mam mocne krwawienie to nawet w dzień nosze te na noc. Smile


RE: Co wybrać. - Misiok645 - 21-06-2012 18:46

Jeżeli nie boisz się używać tamponów i jest ci w nich lżej to wybór jest oczywisty Smile


RE: Co wybrać. - dzelaa - 21-06-2012 18:51

dokładnieSmile albo kupuj 2 paczki, albo używaj tamponów jeśli jest Ci w nich wygodnie Smile


RE: Co wybrać. - PaulinkaN - 21-02-2013 17:22

Najlepiej jest przetestować co Ci odpowiada najlepiej i w czym się najlepiej czujesz ... z biegiem czasu selekcja sama się dokonaTongue