Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co sadzicie o tej ofercie ubezpieczenia na zycie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Co sadzicie o tej ofercie ubezpieczenia na zycie? (/showthread.php?tid=1033)

Strony: 1 2


Co sadzicie o tej ofercie ubezpieczenia na zycie? - Mazak - 02-12-2013 13:30

Jako, ze znajoma poprosila mnie o porade w kwestii, w ktorej sam sie srednio orientuje, zwracam sie do Was, wyjezdza do sezonowej pracy do UK i trafila na taka oto oferte ubezpieczenia na zycie w UK, co sadzicie o tej firmie? Ktos mial z nia stycznosc, jakie wrazenia z kontaktu z nimi?


RE: Co sadzicie o tej ofercie ubezpieczenia na zycie? - gummis - 09-12-2013 10:58

Ja z tą firmą nie miałam styczności, więc w tej kwestii się nie wypowiem, jednak wiem, że trzeba bardzo uważać i dobrze wszystko przemyśleć zanim się wybierze ubezpieczenie.


RE: Co sadzicie o tej ofercie ubezpieczenia na zycie? - loogii - 09-12-2013 16:02

Niestety również nie miałem styczności z takim ubezpieczeniem.Polecam wejść gdzieś na forum polonii mieszkającej w Uk i tam napisać , pewnie pomogą.


RE: Co sadzicie o tej ofercie ubezpieczenia na zycie? - green - 12-12-2013 11:07

Jeżeli chodzi o ubezpieczenia to przede wszystkim trzeba bardzo dokładnie przeczytać umowę zanim się ją podpisze. Ubezpieczenie dobrze posiadać i to nie tylko te podstawowe ale warto rozszerzyć ochronę ubezpieczeniową właśnie w takim przypadku jak wyjazdy. Moja znajoma została lekarzem w związku z tym była zobowiązana wykupić obowiązkowe OC https://lekarz.iexpert.pl/oc-obowiazkowe-lekarza/ dla lekarza.
Tak ze swojego doświadczenia powiem, że najlepiej wybierać takie oferty ubezpieczeniowe które są sprawdzone, i na przykład poleci ktoś znajomy.


RE: Co sadzicie o tej ofercie ubezpieczenia na zycie? - Bonaven - 13-03-2014 22:36

Czytanie umów z pomocą prawnika wyjaśni wszystko.


RE: Co sadzicie o tej ofercie ubezpieczenia na zycie? - Spartanka20 - 14-03-2014 10:37

też mi się wydaje, że prawnik sie rpzydaje przy zrozumieniu takich umów


RE: Co sadzicie o tej ofercie ubezpieczenia na zycie? - Basia - 05-05-2014 10:01

Trzeba przyznać że jest bardzo duży wybór w ofercie firm ubezpieczeniowych , każda praktycznie oferuje tego rodzaju usługi , wystarczy zobaczyć chociaż by na znanego ubezpieczyciela http://www.aviva.pl , bardzo bogaty wybór , miałam nawet tam ubezpieczony pojazd przez 2 lata i byłam zadowolona. Wiadomo że z reguły najlepiej tam gdzie najtaniej jeśli chodzi o jakieś obowiązkowe opłaty Smile


RE: Co sadzicie o tej ofercie ubezpieczenia na zycie? - Tomugeen_87 - 09-05-2014 13:09

no wiadomo


RE: Co sadzicie o tej ofercie ubezpieczenia na zycie? - mwaszunski - 12-05-2014 13:46

Alianz, tak Alianz polecam. Miałem jakieś tam uszkodzenia, choroby, raz w szpitalu. Duży plus szybko są pieniądze na koncie.

Grunt to porównywać ofertę. Zawsze tak robię. Bo ofertę trzeba pod pasować pod siebie.
Jedni wolą dużo cyfr za śmierć w wypadku, inni $ za życia Smile


RE: Co sadzicie o tej ofercie ubezpieczenia na zycie? - Tomugeen_87 - 15-05-2014 12:34

czy ja wiem moze aviva